MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  PT. "ŻYWIECKI RYNEK I RATUSZ undefined

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT. "ŻYWIECKI RYNEK I RATUSZ

24 kwietnia 2018r. w Przedszkolu nr 11 im. Rodziny Komorowskich w Żywcu odbyło się rozstrzygniecie IX edycji międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Żywca Antoniego Szlagora "Żywiec w sztuce" pt. "Żywiecki Rynek i Ratusz" oraz wręczenie nagród. Konkurs ten został zorganizowany w ramach obchodów 750-lecia Miasta Żywca. Jego celem było przede wszystkim poznanie historii powstania żywieckiego Rynku oraz Ratuszu. Dlatego też konkurs poprzedziło uczestnictwo przez dzieci z żywieckich przedszkoli w lekcji muzealnej, którą przeprowadzili przewodnicy z Muzeum Miejskiego w Żywcu. W konkursie tym wzięło udział czworo dzieci z naszego przedszkola: Pola Pach i Kuba Fendryk z grupy starszaków, Julcia Walaszek z grupy średniaków oraz Ania Wieczorek z grupy maluszków. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominek a Pola Pach i Ania Wieczorek zdobyły nagrodę główną. Serdecznie gratuluejmy!!!
Danuta Błachut