"Misiaki" w "Świecie Mai" na zakończenie roku szkolnego undefined

"Misiaki" w "Świecie Mai" na zakończenie roku szkolnego

W dniu 19 czerwca 2019 roku dzieci z grupy "Misiaki" przyszły do przedszkola w wyśmienitych humorach, ponieważ w tym dniu planowana była wycieczka na zakończenie roku szkolnego. Przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami pojechały do "Świata Mai" w Chojnicach, by ostatni dzień roku szkolnego spędzić na wspólnej zabawie. Na miejscu czekały nań różne atrakcje. Skakały na trampolinie, zjeżdżały w tunelach, chodziły po ruchomych mostkach, pokonywały przeszkody, a także budowały z dużych, plastikowych klocków. Był też czas na drugie śniadanie i lody ze śmietaną. Wspólna zabawa bardzo spodobała się wszystkim. Na zakończenie dzieci postanowiły uwiecznić pobyt w centrum zabawy, pozując do wspólnego zdjęcia Radosne i uśmiechnięte, chociaż nieco zmęczone, powróciły do przedszkola. Oto krótka fotorelacja z pobytu w "Świecie Mai".
02.07.2019
Maria Wolter