,,Misie" i ,,Wesołe dzieciaki" świętują Dzień Babci i Dziadka. undefined
Dzień Transplantacji

,,Misie" i ,,Wesołe dzieciaki" świętują Dzień Babci i Dziadka.

Piątek 25 stycznia, był wyjątkowym dniem dla przedszkolaków, do którego się od dawna przygotowywały. Tego dnia spotkaliśmy się w Domu Kultury z naszymi kochanymi babciami i dziadkami na uroczystości z okazji ich święta. Dzieci zaskoczyły przybyłych gości ciekawym przedstawieniem, zabierając wszystkich w podróż do Zimowej i Bajkowej Krainy, Na scenie pojawiały się kolorowe postacie:zima, śnieżynki, bałwanki, zwierzątka i bohaterowie bajek. Całość była okraszona muzyką, śpiewem, tańcem i wyglądała bardzo efektownie. Mali aktorzy, mimo dużych emocji spisali się doskonale. Na twarzach gości było widać ogromne wzruszenie, a po występie usłyszeliśmy z ich ust wiele pochwał i słów uznania. Ze swej strony chcemy bardzo podziękować babciom i dziadkom, że mogliśmy się spotkać w tak przemiłym gronie, a rodzicom za współpracę i pomoc w przygotowaniu uroczystości.
Mariola Ogrodnik