,, Od niewielkiej kropki ..." undefined

,, Od niewielkiej kropki ..."

,, Od niewielkiej kropki...'' To słowa piosenki, które pomagają zorganizować jedno z najbardziej radosnych świąt edukacyjnych ,,Międzynarodowy Dzień Kropki''. Inspiracją jest książeczka ,,The Dot'' Petera Reynddsa opowiada o kropce, która zmieniła świat malej Vashti. W dniu 14.09.2018r. dzieci z naszego przedszkola po raz drugi obchodziły ,,Międzynarodowy Dzień Kropki''. Na zajęciach dzieci obejrzały film o Vashti, uważnie słuchały opowiadania pt. ,,Niezwykłe miejsce''. Bawiliśmy się przy piosence ,,Biedroneczki są w kropeczki'', szukaliśmy kropek w sali oraz robiliśmy zdjęcia w fotobudce. Maluchy malowały papierowe talerzyki, a starszaki tworzyły ilustracje z kolorowych zakrętek. Zajęcia zakończyły się kropkowym poczęstunkiem.
IWONA BRZEZIK