,,Paki" w Bibliotece Miejskiej undefined

,,Paki" w Bibliotece Miejskiej

15 lutego grupa ,,Paki" wraz z opiekunkami odwiedziły Bibliotekę Miejską. Panie bibliotekarki opowiedziały w jaki sposób można zapisać się do biblioteki oraz jak z niej korzystać. Wędrując między regałami pełnymi książek opowiadały o tym, jak należy zachować się w takim miejscu oraz jak szanować książki. Spotkanie to przybliżyło przedszkolakom literaturę dziecięcą oraz jej autorów, umożliwiło bezpośredni kontakt z bogato ilustrowaną książką, rozbudziło ich zainteresowania czytelnicze. Na zakończenie wizyty pani bibliotekarka przeczytała bajkę ,,Zwierzęta Oli". Żegnając się z paniami z biblioteki dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki. Dzieci pełne wrażeń i nowych doświadczeń, wracały do przedszkola z radością i uśmiechem na twarzach.
15.02.2017
Renata Skopnik