Pasowanie na przedszkolaka 15.11.2017 r. undefined

Pasowanie na przedszkolaka 15.11.2017 r.

"Pasowanie na przedszkolaka" to wyjątkowa uroczystość
w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Dzieci recytowały wierszyki, tańczyły w kole i śpiewały piosenki, otrzymując gromkie brawa od rodziców i zaproszonych gości, wśród których był Przewodniczący Rady Dzielnicy XIII Podgórze Pan Jacek Bednarz. Następnie dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a Pani Dyrektor za pomocą ciupagi dokonała uroczystego aktu pasowania. Nie zabrakło oczywiście życzeń, dyplomów oraz upominków dla każdego dziecka. Od Komendy Policji w Krakowie przedszkolaki otrzymały kamizelki odblaskowe, które zapewnią im bezpieczeństwo podczas spacerów i wycieczek. Uwieńczeniem uroczystości było wykonanie wspólnego pamiątkowego zdjęcia i słodki poczęstunek.
Wioletta Głusek