__PLENER__ undefined
Dzień Polskiej Niezapominajki

__PLENER__

Witajcie Kochani Rodzice. Chcieliśmy Wam pokazać że w zajęciach uczestniczymy nie tylko w sali przedszkolnej, ale również w plenerze.

Podczas tygodnia o owadach naszych łąk poszliśmy z Paniami na łąkę i tam odzwierciedlaliśmy, to co widać na trawie na ziemi. Malowaliśmy farbami nasze obserwacje na wspólnej pracy.

Fajnie tak dzielić się jedną przestrzenią ze wszystkimi dziećmi. Uczy to Nas poszanowania siebie wzajemnie oaz szacunku dla obszaru należącego do kolegi bądź koleżanki. Uczy to Nas również współpracy, a do tego świetnie można się bawić.

Po skończonej pracy twórczej, czas był na pracę badawczą jeszcze bliżej... przez lupę staraliśmy się dojrzeć to, co trudno zobaczyć gołym okiem. robaczki, kwiatuszki - nie jesteście nam obce ';)

Wesoło i ciekawie jest w tym Naszym Przedszkolu ';)
23.05.2016
Hanna Pietraszko