Przedstawienie teatralne "Drogowy zawrót głowy" undefined

Przedstawienie teatralne "Drogowy zawrót głowy"

Dnia 05.06.2018r. odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Drogowy zawrót głowy – bezpieczne wakacje" w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego "Akada" z Suwałk.
Pełna humoru bajka wprowadziła dzieci w wydarzenia z życia głównego bohatera Krzysia, policjanta, zielonego Chochlika i innych. Mały Krzyś nie słuchał nikogo. Nie przestrzegał zasad ruchu drogowego. Dopiero, kiedy we śnie chłopiec nie potrafił samodzielnie wrócić do domu, zrozumiał jak ważne jest stosowanie się do zasad panujących na drodze. Dzieci z zaciekawieniem oglądali spektakl. Chętnie angażowali się w przedstawienie, pomagali bohaterom rozwiązywać zagadki. Przekonali się, że znajomość i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego są bardzo ważne dla każdego z nas i służą naszemu bezpieczeństwu. Aktorzy wzbudzili swoim występem duże zainteresowanie dzieci, które nie tylko świetnie się bawiły, ale i uczyły się ważnych, bezpiecznych i prawidłowych zachowań.
19.06.2018
Małgorzata Górka