"Sulisek 2013" – IV Gminy Konkurs Piosenki Ludowej undefined

"Sulisek 2013" – IV Gminy Konkurs Piosenki Ludowej

"Sulisek 2013" tradycyjnie odbył się w świetlicy wiejskiej w Sulisławicach - 29 listopada 2013r. Uczestnicy IV Gminnego Konkursu Piosenki Ludowej prezentowali talenty wokalno-taneczne.
Jako pierwsi wystąpili najmłodsi - w kategorii przedszkolnej. Kolejno prezentowali się uczniowie szkół podstawowych. Dzieci wykazały się talentem, sceniczną odwagą i poczuciem humoru.
W każdej kategorii wyłonieni zostali trzej najlepsi artyści. W kategorii przedszkolnej II miejsce zajęli: Julia Szczucka i Adrian Koczoń z Przedszkola nr 4 w Ząbkowicach Śląskich
Niepowtarzalna atmosfera, piękny, ludowy wystrój i wielkie emocje sprawiły, że dzień ten będzie długo wspominany przez małych artystów oraz ich rodziców i opiekunów.
18.12.2013
Mariola Woźniak