,,Wieczór z Mikołajem" w Domu Kultury w Dobrodzieniu undefined

,,Wieczór z Mikołajem" w Domu Kultury w Dobrodzieniu

Już po raz kolejny nasze przedszkole brało udział w ,,Wieczorze z Mikołajem", który co roku odbywa się w Mikołajki, czyli 6 grudnia w Domu Kultury w Dobrodzieniu.
W tym roku odbył się przegląd wierszy o Św. Mikołaju. Każda placówka z gminy wystawiła swojego reprezentanta, a nasze przedszkolaki w składzie: Bartosz Wieczorek, Dominik Bednorz, Amelia Mendel, Maksymilian Miler, Marta Hadzik oraz Paulina Waloszczyk, pięknie recytowały wiersz Patrycji Siewiera Kozłowskiej pt. ,,Mikołaj". W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali komplet gier edukacyjnych dla swojego przedszkola. Oprócz występów dzieci, aktorzy i zespoły taneczne Domu Kultury wystawiły ,,Bajkę o Smoku Kubie", a następnie odbył się pokaz tańców z różnych stron świata m.in. pokaz tańca południowoamerykańskiego.
Bartoszowi, Dominikowi, Amelii, Maksymilianowi, Marcie oraz Paulinie jeszcze raz serdecznie dziękujemy za piękne reprezentowanie naszego przedszkola i gratulujemy udanego występu!
09.12.2013
Kasia _