Wiewiórki świętują "Walentynki" undefined

Wiewiórki świętują "Walentynki"

W piątek 14 lutego dzieci z grupy "Wiewiórki" w bardzo uroczysty sposób obchodziły Walentynki. Strój każdego dziecka ozdobiony był czerwonym akcentem kolorystycznym, który jak wiadomo jest kolorem miłości. Przedszkolaki znalazły odpowiedź na nurtujące nas tego dnia pytanie "Co to jest MIŁOŚĆ" oraz wspaniale bawiły się przy muzyce. Wykonały również piękne prace plastyczne mówiące o niczym innym jak o miłości.
Ten dzień obfitował w niespodzianki - odwiedziły nas licealistki, które tryskając uśmiechami i dobrą energią obdarowywały wszystkie chętne dzieci – uściskami i serduszkami z walentynkowym przesłaniem.
Dzieci zostały hojnie obsypane Walentynkami – oczywiście od tajemniczego wielbiciela oprócz kartek i kwiatów były również smakowite babeczki.
Grupowe walentynki z pewnością można zaliczyć do bardzo udanych.
Wychowawca bardzo dziękuje dzieciom za wspólną zabawę, a rodzicom za zaangażowanie.
16.02.2020
Edyta Szymkiewicz -Węgrzyn