Wojewódzka Gala Konkursu  MAM 6 LAT undefined

Wojewódzka Gala Konkursu MAM 6 LAT

Już po raz trzeci Ministerstwo Edukacji Narodowej zorganizowało konkurs dla Rad Rodziców Przedszkoli i Szkół Podstawowych pod nazwą "Mam 6 lat- przyjaźnie z przedszkola do szkoły".
Rada Rodziców naszego przedszkola , wraz z wychowawczyniami: p. Sławomirą Mazurczak i Elżbietą Olejnik opracowała prezentację multimedialną dotyczącą działań podejmowanych przez nasze przedszkole w zakresie przybliżenia przedszkolakom szkoły.
Do konkursu przystąpiliśmy po raz drugi, ale to w tym roku Rada Rodziców naszego przedszkola zajęła III miejsce w województwie.
Największym zaangażowaniem wykazała się p. Karolina Sobieraj- mama 6 letniego Antka. W Wojewódzkiej Gali Konkursu, która odbyła się w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy uczestniczyła także p. Grodziska i p. Miklas.
Nagrodą był drewniany teatrzyk, zestaw pacynek i płyta z bajkami, które wręczyła Kujawsko- Pomorski Kurator Oświaty.

Gratuluję Radzie Rodziców i wychowawcom!

Ewa Urbanek

dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 3