Zakończenie roku szkolnego w grupie :

Zakończenie roku szkolnego w grupie : "Krasnoludków"

W czwartek 21 czerwca dzieci z grupy :
" Krasnoludków"
uroczyście pożegnały przedszkole.

Zakończenie roku przedszkolnego to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego młodego człowieka. Dla jednych ta chwila oznacza po prostu wakacje, jednak są również przedszkolaki, dla których zakończenie roku oznacza pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, rychłe przywitanie ze szkołą.

W tym dniu żegnała się najstarsza grupa, która już od września sale w przedszkolu zamieni na szkolne ławki.

Uroczystość rozpoczęła się od zatańczenia „Poloneza”, za którego zostali nagrodzeni ogromną ilością braw.Dzieci pięknie przedstawiły program artystyczny,zatańczyły , zaśpiewały. Na pamiątkę otrzymały nagrody: książki , dyplomy i słodki poczęstunek.

Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Piasecka, Panie, które opiekowały się grupą od kilku lat oraz rodzice, którzy serdecznie podziękowali za edukację przedszkolną.
wpis edytowano 2018-06-25, 20:50