07.11.2012 r. - Konkurs "Janusz Korczak – jego życie i twórczość" - grupa 4,5- latków undefined

W listopadzie nasze przedszkolaki wzięły udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Janusz Korczak – jego życie i twórczość". Konkurs miał na celu poznanie biografii i twórczości literackiej Janusza Korczaka, prezentację możliwości twórczych dzieci, popularyzację wiedzy na temat postaci Janusza Korczaka, wymianę doświadczeń plastycznych, metodycznych,estetycznych, rozwijanie wrażliwości artystycznej młodego pokolenia. Techniką, jaka obowiązywała grupę dzieci - przedszkolaków, było malarstwo. Oto nasze prace: Pierwsza z nich przedstawia bohatera powieści Janusza Korczaka Króla Maciusia I, natomiast na drugiej dzieci przedstawiły bohaterów z opowieści pt. "Kajtuś czarodziej".
18.11.2012
Aleksandra Rybakowska