• 20 września 2019 r., grupa "Króliczki" gościła Pana Dominika tatę Julki, który jest elektroradiologiem. Pan Dominik zapoznał dzieci z wykonywanym przez siebie zawodem. Dzieci mogly obejrzeć zdjecia rendgenowskie, wspólnie omówili zachowanie podczas badania, na tablecie wspólne oglądanie wyposażenia pracowni. Dzieci miały okazję

2019-09-23, 20:27 Monika Jurasik
  • W dniu 20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, tego dnia dzieci z grup Gile i Jemiołuszki uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Szkoły Głównej Policji w Katowicach.W ramach Dni Otwartych w Szkole Policyjnej przedszkolaki miały okazję zobaczyć pokaz sztuk walki obronnej policjantów, zobaczyć pojazdy policyjne, wyposażenie policji,

2019-09-23, 20:21 Magdalena Nibisz
  • W pierwszy słoneczny dzień jesieni "Krasnoludki" wybrały się na spacer po placu przedszkolnym. Dzieci podziwiały otaczającą przyrodę, rozpoznawały drzewa, szukały darów jesieni oraz cieszyły się z ciepłego i słonecznego dnia. W doborowym towarzystwie czas upłynął nam niezwykle szybko i w znakomitych humorach wróciliśmy na obiad, który

2019-09-23, 20:18 Elżbieta Sobolewska
  • W czwartek tj. 19.09.2019 odwiedził nas teatrzyk objazdowy. Aktorzy zagrali dla naszych przedszkolaków przedstawienie pt. ,,Przygotowania Misia Maciusia do zimy". Dzieci z zaciekawieniem obejrzały teatrzyk, a aktorów nagrodziły gromkimi brawami.

2019-09-23, 20:12 Natalia Laskowska
  • "Dziś dwa kółka zamiast czterech, zostaw auto - weź rowerek. Niech się ziemia dziś dotleni, pospaceruj wśród zieleni". Dnia 23 września przedszkolaki z gr. Biedronek przyjechały do przedszkola na swoich rowerkach i hulajnogach, aby w ten sposób przyłączyć się do dbania o czyste powietrze.

2019-09-23, 20:07 Jolanta Karska
  • "Cały nasz świat kochamy, więc od rana go sprzątamy. Przedszkolak mały czy duży - wszyscy chcemy się przyrodzie przysłużyć." Dnia 20 września przedszkolaki z gr. Biedronek sprzątały teren przedszkola. Wyzbierały wszystkie śmieci, a następnie segregowały je - wrzucając do odpowiednich pojemników.

2019-09-23, 20:00 Jolanta Karska
  • 19.09.2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla dzieci w zakresie pierwszej pomocy. Przedszkolaki miały możliwość wcielić się w role ratowników medycznych. Dzieci dowiedziały się jak udzielić pierwszej pomocy oraz jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

2019-09-23, 19:53 Paulina Trojańska
  • Dnia 18 września gościliśmy w przedszkolu Policjantów, którzy utrwalali z dziećmi z najstarszych grup zasady bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym. Na pobliskim skrzyżowaniu ulic przedszkolaki utrwalały praktycznie swoje umiejętności poprawnego przechodzenia przez ulicę.

2019-09-23, 19:52 Jolanta Karska
  • Pierwszego dnia kalendarzowej jesieni Nutki wybrały się na spacer w okolicach przedszkola. Dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, rozpoznawały drzewa po liściach i owocach. Słoneczna pogoda dodała uroku i sprzyjała przebywaniu na świeżym powietrzu.

2019-09-23, 19:46 Bożena Stelmach
  • Wszystkim przedszkolakom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia!

2019-09-23, 19:27 Selwana Szołek
Wyświetl