100 lat Niepodległej: Pokaz mody patriotycznej w wykonaniu naszych przedszkolaków  undefined

Z okazji obchodów 100. Rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę odbył się dnia 16 listopada br. "POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ" przygotowany przez dzieci i nauczycieli z grupy "Jemiołuszki" i "Gile".
Przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami prezentowały stroje narodowe oraz regionalne, charakterystyczne dla Polski od dziejów wczesnego państwa polskiego do chwili obecnej.
Następnie na przygotowanym wybiegu zaprezentowały się wszystkie dzieci, które ubrane były w barwy reprezentujące nasz kraj.
Na zakończenie pokazu zaprezentował się zespół "Leszczynki", który dla wszystkich zatańczył "Trojaka".

Wszystkim przedszkolakom, ich rodzicom i rodzinom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie strojów dzieci do wspaniałego pokazu.
18.11.2018
Karolina Wydmuch