11 listopada 2018r. Święto Niepodległości undefined

11 listopada 2018r. Święto Niepodległości

11listopada 2018 w remizie OSP w Wyszkowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Na uroczystość zaproszeni zostali mieszkańcy Wyszkowa, okolicznych wsi.
Nasze przedszkolaki podczas Święta Niepodległej zatańczyły pięknie "Poloneza", zaśpiewały piosenki : "Jesteśmy Polakami", "Dzień dobry biały ptaku", publiczność zgromadzona na sali podziękowała przedszkolakom gromkimi brawami za ich występ.
W uroczystości wystąpiły też dzieci z Samorządowej Szkoły Podstawowej z Wyszkowa i z Zająca
Dzień 11 listopada to Święto Niepodległości, w tym roku wyjątkowe, bo obchodzimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu w całej Polsce zorganizowano radosne uroczystości i wydarzenia.

Iwona Żukowska