110 -Lecie OSP Siersza undefined

110 -Lecie OSP Siersza

Zaprzyjaźniona z naszym przedszkolem jednostka OSP Siersza w dniu 1 września obchodziła piękny Jubileusz 110-lecia istnienia.
Nasze przedszkole uhonorowało ten wspaniały Jubileusz najlepszymi życzeniami dla wszystkich strażaków z OSP, złożonymi przez panią Dyrektor podczas oficjalnej uroczystości,prezentem w postaci pamiątkowej tablicy z fotografiami obrazującymi długoletnią współpracę PS nr 3 w Trzebini z OSP z Sierszy oraz krótkim występem przedszkolaków.
Dzieci zaprezentowały dla Druhów wiersze opisujące trudną służbę strażaków, a pani Jolanta odczytała ułożone przez siebie wierszowane życzenia dla całej jednostki OSP Siersza.

Zarządowi, Druhnom i Druhom z OSP Siersza GRATULUJEMY, życząc jednocześnie wielu kolejnych wspaniałych jubileuszy, wszystkiego co najlepsze zarówno podczas pełnienia służby, jak i w życiu prywatnym oraz szacunku i wdzięczności za wszelkie działania podejmowane na rzecz społeczności lokalnej.

Relacja ze 110-lecia na stronie TV Trzebinia

www.tvtrzebinia.pl/aktualnosc/783.html