11.04.2013r.- Podsumowanie konkursu plastycznego "Jak dbam o zdrowie"  undefined
Dzień Zdrowia

11.04.2013r.- Podsumowanie konkursu plastycznego "Jak dbam o zdrowie"

Ogłoszony w naszym przedszkolu konkurs plastyczny związany z obchodami ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA pt: "Jak dbam o zdrowie" przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Prace plastyczne wykonane w domu były pomysłowe, ciekawe i estetyczne. Jedne były wykonane z pomocą osób starszych, inne były tylko inwencją twórczą dzieci. Prace były wykonane różnymi technikami, a i pomysły były równie zaskakujące. Były wydzieranki, naklejanki, rysunki malowane farbami rysowane kredką, znalazła się praca wykonana w formie labiryntu oraz prace w formie plakatów. Do przedszkola dotarło 40 prac, zatem było mnóstwo nagród. Komisja złożona z całego Grona Pedagogicznego – (jednocześnie sponsorzy nagród) postanowiła nagrodzić wszystkie prace. Dzieciom gratulujemy sukcesu i pomysłowości a tym zarazem wyrażamy wielkie zadowolenie z tak dużego odzewu. Jest to dowód, iż Rodzice są bardzo zaangażowani w życie naszego przedszkola. Dziękujemy!!!
11.04.2013
Arleta Gorzelana