15 stycznia 2014DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ,,MOTYLKÓW" undefined

15 stycznia 2014DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ,,MOTYLKÓW"

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ,,MOTYLKÓW"

,, Kocham mocno Babcię i Dziadka,
To nie żarty moi mili.
Dziś im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli"

Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Tymi słowami przywitała przybyłych gości pani Agnieszka W. pełniąca obowiązki dyrektora i zaprosiła na występy artystyczne ich wnucząt. Dzieci zaprezentowały bogaty program, który dostarczył wielu radosnych wzruszeń. Były jasełka, wiersze i piosenki płynące prosto z serca przedszkolaków a także pokaz tańca ,,Grozik". Tuż po występie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Po części oficjalnej Dziadkowie zostali zaproszeni przez panią Agnieszkę i Beatkę na poczęstunek przygotowany przy pomocy rodziców. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony Gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami spotkania. Bardzo miła atmosfera, ambitny repertuar, perfekcyjne opanowanie obszernych tekstów i miła gra aktorska, sprawiły, że po zakończeniu Uroczystości Babcie i Dziadkowie wychodzili w świetnych humorach.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

21.01.2014
Nauczycielki Przedszkola