15.06.2014- festynowa zabawa  undefined

15.06.2014- festynowa zabawa

Dziś tj. 15 czerwca 2014 roku w Naszym Przedszkolu odbył się - długo wyczekiwany przez najmłodszych – II Festyn Rodzinny pod hasłem "JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ". Piękna słoneczna pogoda pozwoliła na zorganizowanie wielu wspaniałych atrakcji dla najmłodszych a także ich rodziców na przedszkolnym placu zabaw.
Festyn tradycyjnie rozpoczął się bardzo krótkim występem naszych przedszkolaków, którzy zaprezentowali swe umiejętności taneczne oraz zaprezentowali swe osiągnięcia w języku angielskim, którego szlify zdobywają pod czujnym okiem naszej pani anglistki Anety Powierza. Następnie przyszedł czas na niespodziankę, o której nawet nie wspomnieliśmy a naszym plakacie mianowicie odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu mam przedszkolaków. Mimo iż skład "teatrzyku Rodziców" występ Mam był profesjonalny po obejrzeniu perypetii Kubusia Puchatka i jego balonika aktorki otrzymały owacje na stojąco, co było dowodem zadowolenia nie tylko dzieci. Kilkugodzinną zabawy z dziećmi i Rodzicami prowadził kolejny raz pan Artur Nyczka ( tata Oliwii), któremu bardzo dziękujemy. Nie mniejszym powodzeniem cieszył się dmuchany zamek, na którym podskoki, zjazdy dzieci dokonywały w dowolnym czasie i ilości. Wielkim niezapomnianym przeżyciem był również pokaz motorów, który zorganizował dla dzieci pan Błaszczyk (tata Pawełka) z klubu Oldtimers Krotoszyn. Jak bywa na festynach nie zabrakło i u nas wspaniałych wesołych klaunów bawiących dzieci tańcem, malowaniem twarzy oraz wykonywaniem mega baniek mydlanych. Każde dziecko, które zechciało mogło również odbyć przejażdżkę na koniku, którego zaprosił dla dzieci tata Olka – pan Paweł Małuszek.
Rodzice i dzieci delektowali się w czasie festynu pyszną kawą i sokami, wybornymi smakołykami (ciasto i kiełbaski) przygotowanymi przez Rodziców i pracowników przedszkola. Podczas występów karaoke mogliśmy oklaskiwać odważne i uzdolnione mamy i dzieci każdy po swym karaokowym występie otrzymał nagrodę. Przez cały czas w ruchu zabawowym były profesjonalne koła hula hop ufundowane przez Firmę Sellago.(Firma również zaoferowała Rodzicom zniżkę 10% na zakup tych wspaniałych obręczy).
Zapewne ten festyn długo zapadnie w naszej pamięci.

Dziękujemy serdecznie Wszystkim osobom, które pomogły nam zorganizować i przeprowadzić Festyn: Sponsorom za ufundowanie produktów i nagród. Rodzicom za przygotowanie ciast, gościom i sympatykom naszego przedszkola z przybycie.

Z relacji Rodziców wiemy, że impreza udała się znakomicie. A dzieci – bo to z myślą o nich odbyła się zabawa – uśmiechały się od ucha do ucha. A z festynowego zysku zapewne uda nam się w wakacje pomalować całe Przedszkole.
Lista sponsorów w załączniku.
Cała fotorelacja z festynu w późniejszym terminie .
15.06.2014
Arleta Gorzelana