16.05.2013- MRÓWKI ODWIEDZIŁY REMIZĘ STRAŻACKĄ undefined

16.05.2013- MRÓWKI ODWIEDZIŁY REMIZĘ STRAŻACKĄ

16 maja 2013 roku miało miejsce niecodzienne spotkanie. My-mróweczki poszłyśmy do drezdeneckiej REMIZY STRAŻACKIEJ.
Atrakcji było naprawdę wiele. Obejrzeliśmy nie tylko duży oraz mały samochód strażacki, ale też "centrum dowodzenia", w którym znajduje się specjalny telefon wzywający STRAŻAKÓW do pracy. Na wielu półkach stoją tam przeróżne odznaczenia i puchary, a na ścianach wiszą dyplomy naszych dzielnych STRAŻAKÓW. Wszystkiego razem jest tyle, że nie sposób policzyć.
Dzieci, a zwłaszcza chłopcy byli żywo zainteresowani wszystkim, co nam pokazano,a najbardziej tym, czego sami mogli dotknąć. Znaleźli się też chętni do przymierzenia strażackiego nakrycia głowy.
Spotkanie było niezwykle pouczające i na pewno trwale odcisnęło się w wyobraźni MRÓWECZEK, zwłaszcza, że do przedszkola zostaliśmy odwiezieni przez STRAŻAKÓW i oczywiście nie obyło się bez użycia sygnału dźwiękowego.
11.09.2013
Agnieszka Mądrawska