• W piątek 24 lutego 2017 r. dzieci z grupy „Muchomorki” wybrały się na wycieczkę autokarową do miejscowości Swornegacie, by zwiedzić tamtejsze muzeum regionalne – Kaszubski Dom Rzemiosła Ludowego. Dzieci za pośrednictwem pracownika Domu Kultury w miejscowości Swornegacie – pana Zbigniewa Chrapkowskiego – poznawały historię swojego regionu.

2017-02-24, 18:35 Wiesława Gierszewska
  • 20 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy panią Barbarę Ciemską, autorkę książek dla dzieci. Pni Barbara przeczytał książeczkę o Zuzi, która zgubiła się i nie potrafiła odnaleźć rodziców. Po przeczytaniu historii o dziewczynce, dzieci brały udział w inscenizacjach pokazujących jak łatwo się zgubić oraz kogo należy poprosić o pomoc. Pani Barbarze

2017-02-24, 17:24 Natalia Krajewska
  • Pączki, pączki, pączki! Ten motyw towarzyszył nam przez cały dzień :) Dziękujemy Pani Paulinie za koleją odsłonę akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom"-tematyka oczywiście PĄCZKOWA :D Nie zabrakło również konsumpcji czwartkowego smakołyku.

2017-02-24, 17:07 Marta Kurek
  • 24 lutego 2017 roku z naszego przedszkola wzięły udział w Spotkaniu z Poezją „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, które odbyło się w Miejskim Przedszkolu w Tarnogrodzie. Za recytację wierszy, przedszkolaki otrzymały słodkie upominki oraz nagrody dla przedszkola.

2017-02-24, 15:40 Przedszkole Markowicze
  • Świętowanie tego wyjątkowego dnia rozpoczęły średniaki już w czwartek, 23 lutego. Przedszkolaki przyniosły kolekcję dinozaurów, maskotki, książki, czasopisma, kolorowanki, albumy o tych wymarłych zwierzętach. Następnie odbyła się rozmowa na temat dinozaurów. Nie zabrakło też różnych zabaw ruchowych oraz zabaw spostrzeżeniowych. Kolejnym zadaniem

2017-02-24, 14:39 Danuta Błachut
  • Smerfusie i panie z grupy IV serdecznie dziękują wszystkim zaproszonym gościom i rodzicom za aktywny udział w projekcie JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI KSIĄŻEK Pobyt z nami oraz głośne czytanie bajek, wierszy, legend, opowiadań sprawiło wszystkim dzieciom wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci. Z wielką przyjemnością w BAŚNIOWYCH

2017-02-24, 14:38 Bożena Rakowiecka
  • Dzisiaj swoje 3-cie urodzinki obchodziła Julia. Wszystkiego najlepszego!!!

2017-02-24, 14:11 Promyk _
  • Nasze przedszkole odwiedził bardzo ważny gość. Pani Marzena - policjantka Komendy Miejskiej w Białymstoku, z Wydziału Ruchu Drogowego - spotkała się z dziećmi, aby przedstawić im zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Przedszkolaki opowiadały o sytuacjach na drogach, utrwaliły wiadomości o znakach drogowych, przypomniały numery telefonów alarmowych.

2017-02-24, 14:05 Magdalena Łuckiewicz
  • W ubiegłą środę odbyło się comiesięczne spotkanie z cyklu "Poczytaj mi", czytano bajkę pt. "O wilku, który chciał się zakochać". Następnie dzieci kolorowały obrazki przedstawiające wilka oraz figurki z masy solnej.

2017-02-24, 13:17 admin admin
  • 13 lutego 2017r. grupa starszaków „Sarenki” i grupa średniaków „Wiewiórki” wraz z paniami pojechały do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu na spektakl pn „Lokomotywa” Juliana Tuwima. W trakcie przedstawienia dzieci mogły zobaczyć najbardziej znane wiersze od „Słonia Trąbalskiego”, „Zosi Samosi”,

2017-02-24, 12:36 Danuta Błachut
Wyświetl