• Dzisiejszy dzień był bardzo wyjątkowy dla naszych przedszkolaków. Do wspólnego kolędowania maluchy zaprosiły Akoladę Izdebnicką oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Izdebniku. Członkowie obu organizacji z radością przyjęli zaproszenie i pojawili się w naszym Przedszkolu. Pani Dyrektor przywitała gości oraz podziękowała za przybycie, a także

2018-12-18, 20:24 Angelika Zaremba-Parszywka
  • Ubieraliśmy choinkę, robiliśmy świąteczne dekoracje i ..... wypiekaliśmy pierniczki. Samodzielnie wykonane były najsmaczniejsze.

2018-12-18, 19:47 Magdalena Musiał
  • W Wieruszowskim Domu Kultury oglądaliśmy przedstawienie teatralne pt. Jaś i Małgosia, które przygotowało i zaprezentowało koło teatralne Pajacyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie. Bardzo chętnie włączyliśmy się w akcję charytatywną na rzecz chorej dziewczynki, wiemy przecież, że razem możemy więcej.

2018-12-18, 19:34 Magdalena Musiał
  • W Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie oglądaliśmy przedstawienie teatralne pt." Ratujmy święta". W rolę aktorów wcielili się uczniowie,którzy należą do szkolnego koła teatralnego.

2018-12-18, 19:15 Magdalena Musiał
  • Występ solistki i zespołu wokalno - instrumentalnego z grup III i IV podczas przesłuchań 6 edycji Wokalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek ,, Na świąteczną nutę” organizowanego przez Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu.

2018-12-18, 18:53 Anna Karpińska
  • Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich milusińskich.

2018-12-18, 18:37 Anna Karpińska
  • W dniu 17 grudnia dzieci z grupy Motylki dekorowały pierniczki. W zajęciach uczestniczyli też Rodzice. Dzięki ich pomocy praca przebiegała sprawnie, a nasze pierniczki wyglądają kolorowo i apetycznie. Dziękujemy za pomoc.

2018-12-18, 18:12 Marzena Wesołowska
  • Dzieci z grupy "Misie" odwiedziły Gminną Bibliotekę w Radzanowie. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką.

2018-12-18, 17:24 Weronika Gołębiowska
  • 18 grudnia grupa IV wybrała się do Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni. Przedszkolaki poznały tradycje świąt Bożonarodzeniowych: zwyczaje wigilijne, opowieści i legendy o choince, ozdoby- ich znaczenie, opowiedziały jak święta wyglądają w ich domach na koniec spotkania wykonały piękne, ozdoby choinkowe.

2018-12-18, 15:23 Sylwia Baja
  • Aniołkowo,pastuszkowo,gwiazdkowo,królewsko, iście bożonarodzeniowo:) Poznajecie? W "Śpiewanej historii Narodzenia Jezusa" występują: Józef Maryja Gwiazda Betlejemska Gwiazdki Pastuszkowie Pastuszek bosy Trzej królowie Anioły 3 archanioły, w tym archanioł Boży Gabriel Dzieciątko Jezus 2 owce Palenisko Ciepłe butki pastuszka bosego Reżyseria: P.Sylwia

2018-12-18, 15:10 pani Sylwia
Wyświetl