• Czytanie dzieciom ma ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Czytanie na głos wyzwala w dziecku potencjał intelektualny, rozwija jego zainteresowania, uwrażliwia, a także wskazuje drogi prawidłowych wyborów oraz uczy skupienia uwagi i koncentracji. W dniu 20 kwietnia 2018 r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Iwona Świętek. Przedszkolaki z zaciekawieniem

2018-04-23, 22:27 Anna Łyszczarz
  • Przyszła wiosna, a z nią bogactwo kwiatów i warzyw. Dzieci z grupy V założyły hodowlę roślin w sali,nauczyły się o nie dbać.Wyznaczyliśmy pierwszych dyżurnych. Czekamy na efekty ich pracy.

2018-04-23, 22:23 Małgorzata Klimczak
  • Przedszkolaki już od najmłodszych lat uczą się dbać o środowisko. Dzieci wiedzą,że tylko czyste otoczenie wokół nas sprawia, że sami jesteśmy zdrowsi, dlatego jak co roku, wybrały się by posprzątać najbliższą okolicę. Przedszkolaki zwracały przy tym uwagę by wkładać śmieci do właściwych pojemników.

2018-04-23, 22:20 Elżbieta Więckowska
  • W piątek, 20 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Hasłem kampanii w 2018 r. jest walka z zanieczyszczeniem planety plastikowymi odpadami. Nasze przedszkolaki już wiedzą, jak ważna jest segregacja odpadów i możliwość ich ponownego wykorzystania. Ziemia jest naszym domem i trzeba o niego dbać, aby było nam tutaj dobrze i miło. Podczas spotkania był czas

2018-04-23, 22:19 Monika Borecka
  • Kolejne zajęcia z kodowania rozwijały u dzieci orientację przestrzenną, logiczne myślenie, spostrzeganie oraz klasyfikowanie.

2018-04-23, 22:18 Małgorzata Klimczak
  • Jasiu Moryson zaprosił do przedszkola swoją ciocię Monikę, która na codzień pracuje w gostyńskim szpitalu. Pani pielęgniarka sprawdziła nasz stan zdrowia, zaopatrzyła wszystkie rowerowe rany :) oraz przypomniała jak ważna jest profilaktyka, czyli zdrowe odżywianie, odpowiedni ubiór, unikanie zagrożeń. Opowiedziała nam też o swojej pracy, przypomniała

2018-04-23, 22:14 Marta Jóźwiak-Wleklińska
  • W trakcie realizacji tematyki o kosmosie dzieci mogły zapoznać się z urządzeniem do obserwacji gwiazd - lunetą. Nowej gwiazdy nie odkryliśmy, ale atrakcje była nie lada.

2018-04-23, 22:12 Małgorzata Klimczak
  • Co można zrobić z jajkiem? Część 2 :)

2018-04-23, 22:11 Karolina Nachyła
  • Zajęcia w bibliotece w Starym Koźlu W ramach akcji "Dnia Ziemi" pani Ewa Szymańska zaprosiła dzieci do biblioteki na zajęcia plastyczne. Dzieci wykonywały różne figurki z wykorzystaniem: kamieni, korków, sznurka i plasteliny. Powstały piękne wytwory. Myślimy, że jeszcze spotkamy się na takich zajęciach bo były bardzo ciekawe.

2018-04-23, 22:07 Anna Fajęska
  • Dzień wody w naszym przedszkolu to połączenie zabawy, piosenek, konkursów i olbrzymiej dawki wiedzy na temat sposobów wykorzystania, oszczędzania i zdrowotnych właściwości wody.

2018-04-23, 22:06 Marzena Krenc_Sobczak
Wyświetl