20 czerwiec 2013r      ZAKOŃCZENIE ROKU U "MOTYLKÓW" undefined

20 czerwiec 2013r ZAKOŃCZENIE ROKU U "MOTYLKÓW"

Co dzisiaj jest za święto?
Skąd taki nastrój w przedszkolu,
każdy z nas pięknie ubrany
i stoi grzecznie w półkolu.
Uroczystość jest dziś wielka
koniec roku przedszkolnego.

Mili Goście, miłe Panie
oto nasze pożegnanie.

"Żegnaj przedszkole"- pod takim hasłem dnia 20 czerwca 2012r. 5-6-latki z grupy "Motylki" ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed Rodzicami i Gronem Pedagogicznym. Z tej okazji dzieci wystąpiły z programem artystycznym pt."Na ratunek ziemi", który wzbudził wiele pozytywnych emocji i wrażeń ze strony dzieci i Rodziców. W taki właśnie sposób przedszkolaki pożegnały panie, koleżanki i kolegów, zabawki, a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji. "Będziemy tęsknić", "Było super" tak wielu tuląc się do nas mówiło, a nam pociekły łezki wzruszenia wymieszanego z radością. Dzieci przygotowały również fantastyczną niespodziankę dla pań – pamiątkowy album ze zdjęciami całej grupy. SUPER PREZENT!
Grupa "Motylki" otrzymała również pamiątkowy prezent od Rodziców – piękny radiomagnetofon, który będzie nam przypominał przedszkolaków z rocznika 2012/2013.
Od września wielu z dzisiejszych absolwentów rozpocznie naukę w pierwszej klasie, życzymy zatem sukcesów w zgłębianiu wiedzy i wszystkiego dobrego.
26.06.2013
Nauczycielki Przedszkola