22.01.2020r Dzień Babci i Dziadka undefined
Dzień Babci

22.01.2020r Dzień Babci i Dziadka

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków
są dla wszystkich babć i dziadków.
A dziadkowie wraz z babciami
już czekają przed domami.
Przez lornetki patrzą w dal
wystrojeni jak na bal.
Miłości po kres
i radości do łez,
Promyków słońca
i bukietów róż bez końca,
Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń
Gorące życzenia i pozdrowienia
składa wnuczka i wnuczek nie do zastąpienia.

22 stycznia 2020 r obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka.
Pani dyrektor bardzo serdecznie powitała miłych Gości i podziękowała za poświęcenie dla nas czasu.
W imieniu wnucząt przy tej specjalnej okazji gorąco podziękowała za to, że zawsze pomagacie i troszczycie się o swoje wnuczęta. Wy zawsze opiekujecie się nimi, gdy zapracowani rodzice nie mają czasu, by się nimi zająć. Nigdy wnukom niczego nie odmawiacie i zawsze macie dla nich coś słodkiego, by je poczęstować. Bierzecie na kolana i opowiadacie bajki lub jakieś zabawne historie z Waszego dzieciństwa.
Przyczyniliście się do wychowania wnucząt, więc śmiało możemy Was nazwać ich "drugimi rodzicami". Czy nie można Was tak nazywać? Z pewnością każdy wnuk odpowiedziałby na to pytanie twierdząco. Czy możemy się za tą ogromną miłość Wam jakoś odwdzięczyć?
Z okazji Waszego święta życzymy Wam bardzo dużo zdrowia i szczęścia, stu lat życia i pomyślności w dalszym życiu.
Po złożeniu życzeń dzieci przedstawiły program artystyczny: "Jasełka’ i okolicznościowe wiersze i piosenki dla Babć i Dziadków. Był też słodki poczęstunek i wspólne pląsy przy muzyce z wnukami.
Serdecznie dziękujemy za przybycie i wysłuchanie. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co dla nas robicie. Dziękujemy Wam za wszystko!!
Zapraszamy do foto-relacji 
Iwona Żukowska