22.04.2015 r. - "Pszczółki" obchodzą Święto Ziemi w Kwidzynie undefined

22.04.2015 r. - "Pszczółki" obchodzą Święto Ziemi w Kwidzynie

22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. W tym roku dzieci z grupy "Pszczółki" pojechały do Niepublicznego Przedszkola Ekologicznego w Kwidzynie, by razem z tamtejszymi przedszkolakami obchodzić święto ich przedszkola. Podczas uroczystości rozstrzygnięty został 14. konkurs plastyczno-ekologiczny "Śmieciosztuka". Nasze "Pszczółki" otrzymały wyróżnienie oraz nagrody książkowe. Po obejrzeniu przedstawienia przygotowanego przez gospodarzy, wzięliśmy udział w zabawie plastycznej, w której ozdabialiśmy sylwety czterech pór roku. Na zakończenie każde dziecko otrzymało balonowe zwierzątko lub kwiatka. Cała impreza była świetną okazją do utrwalenia postaw i działań proekologicznych.

Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom z Niepublicznego Przedszkola Ekologicznego w Kwidzynie za zaproszenie i świetną zabawę!

Więcej zdjęć na stronie Kwidzyn.naszemiasto.pl http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/przedszkole-ekologiczne-w-kwidzynie-swietowalo-dzien-ziemi,3372061,artgal,t,id,tm.html
17.05.2015
Kamila Joanna Major