24.11.2017 Światowy Dzień Pluszowego Misia undefined

24.11.2017 Światowy Dzień Pluszowego Misia

Misiowe święto w naszym przedszkolu czyli Światowy Dzień Pluszowego Misia to bardzo miłe i wesołe święto. W tym dniu przybyły do przedszkola misie małe, duże i średnie wraz z przedszkolakami. Czekało ich dużo atrakcji i przytulania. Wszystkie dzieci zebrały się wraz ze swoimi misiowymi przyjaciółmi w bawialni. Na wstępie poznały lub przypomniały sobie historię powstania pluszowego misia, a potem były misiowe zabawy i tańce przy piosenkach o misiach. Na koniec panie sprawdziły jakie wiadomości mają przedszkolaki na temat misiów i w nagrodę za doskonałą wiedzię i miłą wspólną zabawę wszystkie dzieciaki zostały poczęstowane pysznymi, słodkimi jak miodek cukierkami. Przedszkolaki promieniały radością.
Teresa Skrzypek