25 kwietnia Wycieczka do Teatru Andersena na spektakl „Pasterka i kominiarczyk”

Dzieci z grupy „Biedronki” i „Motylki” miały możliwość przeżycia magicznej przygody. W piątek wybrały się na wycieczkę do baśniowego, nierealnego świata do Teatru Andersena w Lublinie na przedstawienie lalkowe pt. "Pasterka i kominiarczyk". Ta świąteczna baśń, która dzieje się w noc wigilijną, to opowieść o losach maleńkich porcelanowych figurek, które muszą stawić czoła nie lada przeciwnościom aby móc w końcu być razem. Wydostanie się z kominkowej półki, wędrówki po zakamarkach pokoju, wizyty w królestwach szuflad to tylko kilka z przygód jakie czekały naszych małych bohaterów.
Razem z aktorami dzieci mogły wędrować w labiryntach pokojowych mebli, sprzętów i kominowych korytarzy i z zaciekawieniem oglądały całe przedstawienie.

Dziękujemy Mamusi Zuzi P. i Mamusi Basi za pomoc w opiece na wycieczce.