29 listopada 2013 Andrzejki u ,,Motylków" undefined

29 listopada 2013 Andrzejki u ,,Motylków"

W zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci z grupy ,,Motylki" rozpoczynając zabawę poprzez wrzucenie do miski z wodą grosika i wypowiedzenie zaklęcia: ,,hokus – pokus, czary – mary, aby wróżba się spełniła, złóżmy dary". Dzień był pełen radości. Dzieci uczestniczyły we wróżbach: " Kolorowe bibułki", " Wirująca butelka", "Zaczarowane kulki", " Literowa wróżba", ,,Serca", ,,Kim będę". Nie mogło oczywiście zabraknąć wróżby z wosku, podczas której dzieci z zaciekawieniem przelewały wosk przez dziurkę od klucza. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego oraz konkurs ,,taniec z krzesełkami". W przerwie zabaw i wróżb dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek, który ufundowała mama Kasi G.
Andrzejkowe zabawy dostarczyły przedszkolakom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

04.12.2013
Nauczycielki Przedszkola