• Dziś w grupie Krasnoludków i Smerfów odbyło się spotkanie z Panem policjantem. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie

2019-10-16, 22:11 Przedszkole Bajka
  • Dnia 14 października w naszym przedszkolu odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z oddziału IV uświetniły uroczystość programem artystycznym. Najserdeczniejsze życzenia wyraziły poprzez wiersze, piosenki, taniec i wręczenie własnoręcznie wykonanych laurek. Wielkim zaszczytem było dla społeczności przedszkolnej gościć emerytowanych nauczycieli.

2019-10-16, 22:04 Anna Wolak
  • Korzystając z pięknej, słonecznej pogody przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do parku Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Przedszkolaki podziwiały piękno przyrody i odkrywały jej sekrety, a także obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią. Podczas spaceru dzieci zbierały „jesienne skarby”- liście i kasztany. Po powrocie do przedszkola

2019-10-16, 22:01 Lucyna Gondek
  • Ruch jest dla dziecka nieodzownym czynnikiem gwarantującym prawidłowy rozwój organizmu. Ma on znaczenie wszechstronnego bodźca rozwojowego nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychicznym. Toteż nie wolno tracić ani jednej godziny, ani jednej sposobności dostarczania dzieciom ruchu. Ćwiczenia i zabawy ruchowe wywierają wszechstronny wpływ na dzieci dzięki temu,

2019-10-16, 21:47 Elżbieta Sobolewska
  • Od kilku dni dzieci z grupy I z pomocą swoich Pan bardzo zaangażowały się w wykonywanie kartek urodzinowych dla podopiecznych fundacji. Pomysłów na ozdabianie kartek jest cale mnóstwo,kreatywność maluszków zadziwia...Dzieci bardzo chętnie wykonują kartki i chcą jeszcze...

2019-10-16, 21:40 Anna Pąchalska
  • Jesienne promienie słońca, pięknie przebarwiające się liście oraz dary jesieni takie jak szyszki, kasztany czy jarzębina zachęcają do spacerów. Korzystając z tej bajkowej aury, na spacer wybrały się dziś również Żabki. Na spacerze oprócz podziwiania uroków zmieniającej się o tej porze roku przyrody, małe przedszkolaki zbierały

2019-10-16, 21:36 Katarzyna Janikowska
  • Dzieci z naszego przedszkola, wybrały się do pobliskiego lasu. Celem naszej wycieczki było nazbierać jak najwięcej darów jesieni. Z zebranych zbiorów powstał kącik jesienny w przedszkolu.

2019-10-16, 21:33 Bozena Paczuska
  • Przedszkolaki korzystając z słonecznej jesiennej pogody, wybrały się na plac zabaw. Cieplutkie słoneczko wywołało uśmiech na twarzy każdego dziecka.

2019-10-16, 21:20 Bozena Paczuska
  • Grupę Skrzatów odwiedził fizjoterapeuta z Uzdrowiska Kopalnia Soli "Wieliczka" z projektem edukacyjnym Zdrowie na 5+. Rozmawialiśmy o tym, co to jest smog i jak się przed nim chronić oraz jak działa nasz układ oddechowy, jak możemy o niego dbać i prawidłowo oddychać.

2019-10-16, 20:55 Barbara Kowalska
  • 15 października w grupie II odbyły się zajęcia z edukatorem przyrody. Tematem zajęć były jesienne wędrówki ptaków, o których opowiadała pani Dorota. Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach, obejrzały ciekawe ilustracje oraz poznały trasę lotu naszych skrzydlatych przyjaciół.

2019-10-16, 20:42 Anna Wiśniewska
Wyświetl