3-LATKI I 4-LATKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ DZIECKA W SALI ZABAW ARKABOS W ŁUKOWIE undefined

3-LATKI I 4-LATKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ DZIECKA W SALI ZABAW ARKABOS W ŁUKOWIE

Jak co roku, 1 czerwca wszystkie dzieci bez wyjątku obchodzą swoje święto. My również postaraliśmy się, aby ten dzień dla naszych kochanych przedszkolaków był radosny i niezapomniany. Nasi najmłodsi milusińscy - "Gwiazdeczki" i "Jagódki" Dzień Dziecka uczcili cudowną zabawą w Sali zabaw ARKABOS w Łukowie. Miejsce to wprost stworzone dla dzieciaków - zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, tory przeszkód, pojazdy, domek, ogromne klocki i wiele, wiele innych atrakcji, sprawiło naszym podopiecznym ogromną radość. Zabawy nie było końca, chociaż była również przerwa na poczęstunek.
Ale to nie koniec atrakcji, ponieważ po powrocie do przedszkola mamy czekały na dzieci ze smakołykami i balonami. Uśmiech nie schodził w tym dniu z twarzy przedszkolaków.
To był cudowny, ciepły, radosny i wyjątkowy dzień – bo takie właśnie są dzieci!

Opracowała:
Elżbieta Mariuszyc