• Grupę Skrzatów odwiedził fizjoterapeuta z Uzdrowiska Kopalnia Soli "Wieliczka" z projektem edukacyjnym Zdrowie na 5+. Rozmawialiśmy o tym, co to jest smog i jak się przed nim chronić oraz jak działa nasz układ oddechowy, jak możemy o niego dbać i prawidłowo oddychać.

2019-10-16, 20:55 Barbara Kowalska
  • 15 października w grupie II odbyły się zajęcia z edukatorem przyrody. Tematem zajęć były jesienne wędrówki ptaków, o których opowiadała pani Dorota. Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach, obejrzały ciekawe ilustracje oraz poznały trasę lotu naszych skrzydlatych przyjaciół.

2019-10-16, 20:42 Anna Wiśniewska
  • 14 października w naszym przedszkolu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności dziękując pracownikom przedszkola za swoją pracę. Odwiedziły nas również emerytowani pracy dla których był to czas wspomnień.

2019-10-16, 20:41 Główny Moderator
  • We wtorek Smerfy i Słoneczka pojechały do Inwałdu do Parku miniatur.Znajdują się tam modele obiektów architektonicznych z całego świata a także z Polski, między innymi takie budowle jak: Świątynia Akropolu, Koloseum, Krzywa Wieża w Pizie,Zamek królewski w Krakowie, Wieża piastowska w Cieszynie czy Tatry. Oprócz najpiękniejszych budowli świata

2019-10-16, 20:35 Główny Moderator
  • Korzystając z pięknej pogody dzieci z grupy Jagódek wybrały się na spacer. Obserwowaliśmy oznaki jesieni: jesienne kolory, spadające liście. Przy okazji odwiedziliśmy pocztę. Jagódki dowiedziały się co można tam kupić, jak wygląda znaczek czy koperta. Bardzo sympatyczna pani odpowiadała na wszystkie pytania ciekawych dzieci. Bardzo za to dziękujemy. A.

2019-10-16, 20:25 Agata Warot - Pietroń
  • Biedronki i Żabki pojechały na wycieczkę autokarową do Brennej do Koziej zagrody, gdzie dzieci mogły poznać zwyczaje kóz oraz wzięły udział w warsztatach robienia sera.

2019-10-16, 20:22 Główny Moderator
  • W dniu dzisiejszym dzieci z naszego przedszkola brały udział w happeningu ulicami Wieruszowa z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 2019. Celem obchodów tego święta jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży. Do udziału w akcji zaprosili: ZSP im. S.Staszica

2019-10-16, 20:19 Małgorzata Gawlik-Gattner
  • Grupa Żabek i Biedronek odwiedziła pobliskie ogródki działkowe ROD "Zacisze". Spacer pięknymi alejkami zakończyliśmy poczęstunkiem, na który zaprosił nas Zarząd ROD "Zacisze". Była też pogadanka na temat tego jak owadom można pomóc przetrwać zimę. To była udana wycieczka, na pewno jeszcze tam wrócimy

2019-10-16, 20:16 Główny Moderator
  • Oprócz degustacji pysznego ziemniaczka z ogniska, było też sporo konkurencji sportowych ściśle związanych z ziemniakiem czyli głównym bohaterem tego dnia

2019-10-16, 20:12 Główny Moderator
  • Korzystając z pięknej jesiennej aury przedszkolaki założyły dziś swój pierwszy wiosenny ogródek. Dlaczego wiosenny, jesienią? ...ponieważ dzieci sadziły cebulki tulipanów, żonkili, szafirków, goździków i efekty ich pracy cieszyć nasze oczy będą dopiero na wiosnę. Pracy było co niemiara dlatego o pomoc poprosiliśmy rodziców.

2019-10-16, 19:46 Katarzyna Janikowska
Wyświetl