4 MAJA - DZIEŃ ŚW. FLORIANA undefined

4 MAJA - DZIEŃ ŚW. FLORIANA

Dzieci lubią strażaków, a strażacy lubią dzieci! Świadczy o tym dzisiejsze spotkanie przedszkolaków ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipianach. Podczas wizyty nasi goście opowiadali o swojej pracy, pokazywali jak wykonują czynności ratownicze, była też okazja do zadawania pytań. Spotkanie tak podobało się przedszkolakom, że strażacy obiecali nam kolejną wizytę. Dziękujemy, że dajecie nam poczucie bezpieczeństwa, że możemy na Was liczyć o każdej porze dnia i nocy! Z okazji Dnia Św. Floriana wszystkim strażakom składamy najlepsze życzenia. Życzymy Wam bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Należą Wam się ogromne podziękowania za poświęcenie w ochrone życia i mienia ludzkiego, za zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy.
05.05.2014
Renata Kostkiewicz