• Wizyta związana była z poznawaniem gabinetu, zaznajomieniem dziecka z fotelem dentystycznym, przezwyciężaniem obaw przed wizytą u stomatologa oraz z systematycznym kontrolowaniem stanu uzębienia.Pani Stomatolog opowiedziała na czym polega jej praca i zachęcała dzieci do regularnego dbania o zęby. Następnie pani doktor sprawdziła stan ząbków wszystkim naszym

2013-10-24, 14:54 Regina Ful
  • Dnia 10 października w naszym przedszkolu odbył się Dzień pieczonego ziemniaka. Każda z grup miała inne zadanie do wykonania. Grupa "Motyli" musiała stworzyć pieczątki z kartofla. Grupa "Sówek" stworzyła piękną panią jesień. Grupa "Zajączki" przygotowała pyszną sałatkę warzywną. Grupa "Krasnali" przygotowała kukiełki

2013-10-24, 14:13 Halina Nadrowska
  • Zgodnie z tradycją naszego przedszkola w miesiącu październiku obchodzimy Dzień Marchewki. Tego dnia wszyscy przychodzimy ubrani w kolorach "marchewkowych". Maluszki w tym roku zaczęły dzień od prezentacji swojego ubioru oraz oglądania ciekawych okazów marchewek, przyniesionych przez Patryka. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały "Bajki o marchewce"

2013-10-24, 14:05 Magdalena Żuchlińska
  • "Idzie sobie przedszkolaczek, tańczy, śpiewa no i skacze. Dziś też powód ma do śmiania, bo to dzień jest pasowania" Jak co roku w październiku, nasze trzylatki zostały przyjęte do braci przedszkolnej. Dzieci miały możliwość zaprezentowania bogatego programu artystycznego przed publicznością. Występ bardzo się podobał, a mali artyści zostali nagrodzeni

2013-10-24, 13:39 Magdalena Żuchlińska
  • W tym dziale będziemy w przyszłości umieszczać relacje z wydarzeń odbywających się w przedszkolu wraz z galerią zdjęć.

2013-10-24, 13:28 Katarzyna Wejsis-Karczmarczyk
  • Oliwka Gandecka- to mała dziewczynka chora na białaczkę. Jej największym marzeniem jest otrzymanie na 6-urodziny jak największej ilości kartek urodzinowych. Pamiętając że uśmiech dziecka jest bezcenny wszystkie nasze dzieci i cała społeczność naszego przedszkola włącza się w Akcję wysłania życzeń małej, dzielnej dziewczynce aby spełnić JEJ marzenia.

2013-10-24, 12:40 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Oto nasze maluszki podczas zajęć ruchowych w lesie, biegamy, skaczemy, bawimy się w łapanego, rzucamy liśćmi a ostatecznie zbieramy piękne gałązki i listki do jesiennego bukietu. Ale była zabawa!

2013-10-24, 12:28 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Polska jesień pozwoliła na zorganizowanie w plenerze spotkania integracyjnego z rodzicami. Tym razem tematem przewodnim imprezy był….. ziemniak. Dzięki kreatywności rodziców to pospolite warzywo stało się główną gwiazdą sobotniego przedpołudnia. Mali i duzi sympatycy potraw z ziemniaka spotkali się w sobotę 28.09.2013 r. na terenie MODR Oddział

2013-10-24, 08:47 Monika Prządak
  • Jesienny las jest słoneczny, jesienny las jest kolorowy i pachnący - po prostu piękny. Sprawdziliśmy to wczoraj na własne oczy, "uszy" i "nos". Zobaczcie i Wy, jeśli nie osobiście, to w naszej galerii. Zapraszamy!

2013-10-24, 05:24 Małgorzata Górka
  • Drodzy Rodzice! Wychowanie plastyczne jest bardzo ważnym elementem życia przedszkolnego. Ma ono na celu przede wszystkim zapoczątkowanie wszechstronnego oraz harmonijnego rozwoju możliwości twórczych dziecka, a także przygotowanie do twórczego działania. Dlatego też wszystkie przedszkolaki z grupy "Pszczółek" chętnie uczestniczą w zajęciach.

2013-10-23, 23:18 Aleksandra Gancarz
Wyświetl