• W naszym przedszkolu już najmłodsze dzieci poznają podstawowe zasady ruchu drogowego, wiedzą jak wyglądają pojazdy uprzywilejowane i jakie są ich zadania. Za pomocą nowych akcesoriów " Tekstylnego miasteczka drogowego" dzieci doskonale się bawią, a przez zabawę uczą się jak bezpiecznie zachować się na jezdni i na chodniku.

2014-01-06, 21:06 Ilona Grolik
  • W naszym przedszkolu co miesiąc poznajemy jedno państwo w ramach realizacji programu "Kraina dzieci w Europie - bis". W grudniu były to Czechy. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych wiadomości na temat tego państwa, ale najbliższe były na oczywiście nasze ulubione czeskie bajki takie jak KRECIK, RUMCAJS, ŻWIREK I MUCHOMOREK, MOTYL EMANUEL I MAKOWA PANIENKA, SĄSIEDZI.

2014-01-06, 20:57 Ilona Grolik
  • NASZEMU PATRYCZKOWI RÓWNIEŻ SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI URODZINEK. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

2014-01-06, 20:44 Ilona Grolik
  • SKŁADAMY CI JULECZKO ŻYCZENIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I MNÓSTWO RADOSNYCH DNI!!!

2014-01-06, 20:34 Ilona Grolik
  • ŻYCZYMY MACIUSIOWI WIELE RADOSNYCH DNI!

2014-01-06, 20:26 Ilona Grolik
  • 10 grudnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach plastycznych „Malowanie bombek choinkowych”, podczas których miały okazję własnoręcznie, według własnego pomysłu ozdobić wybraną przez siebie bombkę. Najpierw dzieci malowały różnorodne wzory i motywy a następnie z pomocą posypywały je mieniącym się brokatem.

2014-01-06, 20:04 Renata Pala
  • W grudniu starszaki brały udział w warsztatach z zakresu konstruowania i programowania robotów. Plastusie pracując w dwóch grupach, korzystając z laptopów i specjalistycznych klocków Lego Education mogły samodzielnie zbudować ruszającego się robota- bączka. Dzięki temu pobudziły swoją wyobraźnię przestrzenną i mogły wykazać się kreatywnym

2014-01-06, 19:31 Renata Pala
  • 20 grudnia odbyła się Wigilia w przedszkolu. Była to wyjątkowa uroczystość. Dzieci w tym dniu ubrały się bardzo uroczyście i pięknie nakryły stół. Wigilia rozpoczęła się składaniem życzeń i łamaniem opłatkiem. Później dzieci śpiewały i słuchały kolęd. Następnie odbył się wigilijny poczęstunek, na którym dzieci jadły świąteczne

2014-01-06, 18:42 Dorota Jelinek
  • Okres przedświąteczny jest najbardziej pracowitym czasem w przedszkolu. Dzieci przygotowują ozdoby na choinkę oraz prezenty dla bliskich. Same wykonały choinki z szyszek i aniołki. Pomagały także w przygotowaniu stroików i ozdób świątecznych na kiermasz bożonarodzeniowy.

2014-01-06, 18:34 Dorota Jelinek
  • W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia ,w przeddzień imienin Mikołaja i w oczekiwaniu na jego wizytę w grupie starszaków z wielkim zaangażowaniem dzieci ubierały choinkę. Dzieci ozdabiały choineczkę i dekorowały salę swoimi bombkami i ozdobami świątecznymi przyniesionymi z domu. W świątecznym i ciepłym nastroju zwykła choinka zamieniła

2014-01-06, 18:06 Katarzyna Gryka
Wyświetl