• W piątek 12 grudnia w naszym przedszkolu miał miejsce "Dzień Kotka". W tym dniu dzieci nauczyły się piosenki pt. "Kotek łapki myje", brały udział w tematycznych zabawach ruchowych aktywizujące różne zmysły. Nie zabrakło także kocich tańców do muzyki disco. Na koniec na wszystkie dzieci czekała nagroda niespodzianka – talerzyk

2014-12-15, 16:45 Anna Bielaś
  • Muchomorki z oddziału przedszkolnego w Orłowie Drewnianym od dawna czekały na odwiedziny Mikołaja. Były grzeczne więc zostały obdarowane prezentami. Nawet zatańczyły ze Świętym Mikołajem!!!

2014-12-15, 16:40 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Nasze przedszkolaczki w ramach przygotowań świątecznych upiekły przeeeeeeeeepyszne pierniki. Z pomocą naszych kochanych mam, Pani Iwony Szczepańskiej oraz Pani Annie Kałuża „ piernikowa praca ” poszła niebywale sprawnie. Dziękujemy obu Paniom za wkład wniesiony w przygotowanie świątecznych wypieków. Dzieci z wielką radością wałkowały ciasto i

2014-12-15, 16:40 Marzena Jasińska
  • 3-4 latki z oddziału przedszkolnego w Orłowie Drewnianym miały ciekawe zajęcia w sali komputerowej. Dowiedziały się do czego służy nam komputer i świadomi są tego że nie wolno dużo czasu spędzać przy tym urządzeniu. Dzieci świetnie bawiły się kolorując obrazki.

2014-12-15, 16:35 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Po podwieczorku nasze „Ananasy” spotkała niezwykle miła niespodzianka. Odwiedził nas przeuroczy, zabawny Elfik – pomocnik Świętego Mikołaja. Przeczytał wszystkim pięciolatkom bardzo ładną bajkę pt. „Co robi Święty Mikołaj” i wyjaśnił dlaczego nie może osobiście przyjść do wszystkich dzieci. Potem zaprosił nas w podróż

2014-12-15, 16:14 Magdalena Łuckiewicz
  • Dnia 07.12.2014r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pod hasłem „BUŃCZUK - TATARSKIE TRWANIE W TRADYCJI I KULTURZE”. Z tej okazji w Szkole Podstawowej nr 28 w Białymstoku odbył się wspaniały pokaz tańców i piosenek tatarskich okraszonych poezją i ciekawymi anegdotami z życia. Niezwykle miło jest nam poinformować, że w w/w projekcie

2014-12-15, 16:06 Magdalena Łuckiewicz
  • w poniedziałek gościem w przedszkolu był niezwykły człowiek......orkiestra. Pan , który nas odwiedził grał na wielu różnorodnych instrumentach: gitarze, dzwonkach, organach, melodyce, tamburynie itp. Zaprezentował niezwykle ciekawy koncert złożony z piosenek przedszkolnych, utworów muzyki poważnej, kolęd...

2014-12-15, 15:40 Izabela Filapek-Dorda
  • W tym miesiącu maluszki brały udział w zajęciach z gazetami. Zajęcia te również zawierały elementy systemu D. Dziamskiej. Przedszkolaki grały na gazetach palcami, rekami i stopami, składały je, deptały, ugniatały w kulki i rozdzierały a wszystko to w rytm muzyki.

2014-12-15, 15:39 Agnieszka Błyszcz
  • Kilka dni temu odwiedził nas "górnik"- dziadek Nikolki.Bardzo ciekawie opowiedział o ciężkiej pracy na kopalni.Wszystkim dzieciom niezmiernie podobał sie strój galowy górnika , zwłaszcza czapka z pióropuszem.

2014-12-15, 15:35 Izabela Filapek-Dorda
  • Po raz kolejny starszacy brali udział w zajęciach z elementami systemu Edukacja przez ruch D. Dziamskiej. Tym razem przeprowadzone były one w j.niemieckim. Dzieci wysłuchiwały poleceń i wykonywały je w rytm świątecznej piosenki "Lasst uns Sternenfänger sein". W ten sposób powstało stado kolorowych reniferów:)

2014-12-15, 15:34 Agnieszka Błyszcz
Wyświetl