50 lecie Przedszkola Samorządowego w Miliczu undefined

50 lecie Przedszkola Samorządowego w Miliczu

Dnia 19.12.2013 r. obchodziliśmy 50 lat istnienia Przedszkola Samorządowego w Miliczu. Z tej okazji w dniach 16-20.12.2013r. były dni otwarte . Każdy mógł wejść pooglądać wystawę pt. "Przedszkole pokoleń" oraz zerknąć na kroniki Przedszkola istniejące już od 1962 roku.
Cała uroczystość podzielona była na 2 części.
I część to część inwestycyjna na którą zostali zaproszeni: burmistrz gminy Milicz p. Paweł Wybierała, pani wiceburmistrz Henryka Skrzynecka, dyrektorzy placówek oświatowych oraz wiele osób współpracujących z naszym przedszkolem. Z tą częścią wiązało się również poświęcenie nowego placu zabaw oraz jego otwarcie i zabawa dzieci z Mikołajem.
II część to część jubileuszowa. Wszystkich gości witały 6 latki w pięknych strojach z grupy "Pszczółek" wraz z wychowawcą p. Iwoną Kanas. Dzieci rozdawały przybyłym gościom jubileuszowe wydanie gazetki przedszkolnej oraz plakietki upamiętniające to wydarzenie.
Gdy wybiła godzina 16.00 rozpoczęła się uroczystość. Zgromadzonych gości serdecznie powitała pani dyrektor Elżbieta Gągała.
Cały Jubileusz poprowadziła p. Małgorzata Wróbel oraz dzieci, które znakomicie poradziły sobie z tym wyzwaniem.
Najmłodsze przedszkolaki z grupy "Misie" budowały dom z klocków do piosenki "Budujemy nowy dom".
Niejednego gościa wzruszył przepiękny taniec "Laleczki z porcelany" w wykonaniu "Pszczółek".
Znakomicie wystepowały również dzieci z grupy "Wiercipiętków" w piosence "Maszeruje wiosna".
Przedszkolaki z grupy "Żabek" zaskoczyły publiczność swoim wspaniałym tańcem w piosence "Daddy Cool" a dziewczynki z grupy "Delfinków" i "Motylków" wykonaniem nowoczesnego tańca cheerleaderek.
Gdy uroczystość dobiegła końca zebrani goście zaproszeni zostali na tort przypominający nasze Przedszkole, który symbolicznie kroiły pierwsza dyrektor Przedszkola pani Maria Kaczmarek oraz obecna pani dyrektor Elżbieta Gągała.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za miłe chwile spędzone z Przedszkolem Samorządowym:)

07.01.2014
Przedszkole Samorządowe w Miliczu