• Na zewnątrz pełno jeszcze śniegu i temperatura również mroźna. Postanowiliśmy więc przyspieszyć trochę nadejście słonecznej, ciepłej wiosny i nasze przedszkolaki robiły Marzannę i kolorowe kwiaty.

2013-03-21, 16:11 Monika Prządak
  • 20 marca rozpoczęły się przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny. Wszystkie przedszkolaki mogły obserwować powstawanie Marzanny i poćwiczyć okrzyki na obchody PIERWSZEGO DNIA WIOSNY!!

2013-03-21, 16:05 Emilia Mrozewska
  • 21.03.2012 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie zimy i powitanie wiosny. W tygodniu poprzedzającym pierwszy dzień kalendarzowej wiosny dzieci wzbogacały swoją wiedzę o tej porze roku oraz poznawały zwyczaje ludowe z naszego regionu związane z pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny. Punktem kulminacyjnym była uroczystość przedszkolna, podczas której

2013-03-21, 15:56 Elżbieta Jasińska
  • Choć w kalendarzu już wiosna to na dworze ciągle króluje zima. Zerówkowicze starali się ją dziś odgonić paląc przygotowaną przez siebie Marzannę oraz skandując okrzyki "Precz zimo zła!" i "Wiosno przybywaj!". Aby uczcić pierwszy dzień wiosny, dzieci z kółka teatralnego zaprosiły nas na przedstawienie.

2013-03-21, 15:49 Marzena Wozińska
  • W dniu dzisiejszym gościł w naszym przedszkolu Teatr Lalek "PINOKIO" ze spektaklem "O CZERWONYM KAPTURKU". Przedszkolaki bardzo entuzjastycznie i żywiołowo reagowały na spektakl, było sporo śmiechu - nikt nie bał się wilka :) Po spektaklu dzieci mogły same wcielić się w postaci z bajki i poczuć jak prawdziwi aktorzy. Brawa były gorące i szczere.

2013-03-21, 14:40 Anna Solipiwko
  • 11 marca w naszym przedszkolu odbyła się konferencja na temat "P21 – Twórcze Przedszkole XXI wieku". Więcej o konferencji i projekcie można przeczytać na stronach: Kreatywne spotkanie z pomysłem na przedszkola - nowykurierplonski.pl https://www.p21.edu.pl/ Zdjęcie zamieszczone ze strony http://nowykurierplonski.pl

2013-03-21, 13:40 Monika Prządak
  • Witamy wiosnę: piosenką, zielonym strojem, kolorowymi pracami, wiosennym makijażem i wesołą zabawą. Maluszki zaś, dzielnie i bardzo głośno przeganiały zimę. CZEKAMY!

2013-03-21, 11:31 mgr Joanna Lis
  • 15.02 zawitali do nas artyści cyrkowi. Zrobiło się gwarno i wesoło. Goście zafundowali nam wiele atrakcji w postaci: akrobatyki, żonglerki, pokazu sztuczek z ogniem oraz obręczami. Dzieci były nie tylko widzami, ale próbowały swoich talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy. Miła atmosfera jaką pozostawili artyści, gościła wśród

2013-03-21, 09:13 Małgorzata Powroźnik
  • W konkursie łącznie wzięło udział 26 naszych przedszkolaków. Spośród nich 6 otrzymało wyróżnienia. Pozostałe dzieci otrzymały dyplomy za udział oraz nagrody pocieszenia w postaci słodyczy. Wyróżnienia otrzymali: gr. 3,4-latków: Florian Konkel oraz Igor Ruszkowski gr. 5,6-latków: Zofia Socha oraz Julia Wiśniewska gr. 5,6-latków:

2013-03-20, 22:52 Aleksandra Rybakowska
  • W dalszym ciągu zbieramy plastikowe nakrętki dla chorego Dawidka. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie. Jest ich coraz więcej dzięki Wam, Kochani rodzice, dzieci, nauczyciele. Niemniej jednak w dalszym ciągu wspieramy akcję i liczymy na więcej. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM. red. A. Przepiórkowska

2013-03-20, 22:01 Alicja Zaremba
Wyświetl