• Zgodnie z tradycją 20 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość choinkowa. Przybyli na nią zaproszeni goście i ciągle oczekiwany Mikołaj. Zarówno maluchy , jak i starszaki od rana przeżywały swoje występy. Maluszki przygotowane przez panią Jadzię dumnie i z przejęciem śpiewały i recytowały wierszyki o świętach, Mikołaju i zimie. Rodzice z dumą

2014-02-20, 12:42 Dorota Litwińczuk
  • Do szkoły zawitał suwalski teatrzyk AKADA który zaprezentował dzieciom przedstawienie pod tytułem: "Kto jest najpiękniejszy?". Dzieci wyniosły ze spektaklu cenną lekcję. Uświadomiły sobie, że najważniejsze jest dobre serce, a nie wygląd zewnętrzny.

2014-02-20, 12:39 Jolanta Czyżyk
  • Kolejnym wydarzeniem z cyklu spotkań "Ciekawi ludzie, ciekawe zajęcia" był pokaz i nauka kiszenia kapusty. W tym celu do szkoły została zaproszona Pani Czesia Myszczyńska- specjalistka w tymże fachu. Wszyscy zebrani z uwagą słuchali cennej lekcji a dzieci chętnie pomagały w szatkowaniu, tarkowaniu i ubijaniu.

2014-02-20, 12:32 Jolanta Czyżyk
  • Z okazji 16. rocznicy śmierci Ks. Stanisława Chmielewskiego, w celu uczczenia pamięci o Nim, cała społeczność szkolna udała się na cmentarz parafialny aby złożyć kwiaty i zapalić znicze na grobie Patrona Szkoły.

2014-02-20, 12:26 Jolanta Czyżyk
  • Nasi pierwszoklasiści w dzisiejszym dniu oficjalnie i uroczyście zostali włączeni do wspólnoty szkolnej.

2014-02-20, 12:19 Jolanta Czyżyk
  • Pierwsze spotkanie z cyklu "Ciekawi ludzie, ciekawe zajęcia". Dzieci z klas I i II odwiedziły gospodarstwo rolne Państwa Joanny i Mieczysława Suchockich, gdzie zdobyły ciekawą wiedzę na temat pracy rolnika.

2014-02-20, 12:03 Jolanta Czyżyk
  • Dnia 13.02.2014 grupa „Pszczółek” wraz z wychowawczynią Iwoną Kanas odwiedziły Salon Kosmetyczny „Studio Urody” w ramach projektu „Poznajemy zawody naszych rodziców” Dzieci odwiedziły miejsce pracy mamy Poli- pani Agaty Rutkowskiej- Popielas. Dzieci mogły dokładnie przyjrzeć się jak wygląda profesjonalny salon kosmetyczny

• ... ognisko... pieczone kiełbaski... ziemniaczki prosto z gorącego żaru... To była prawdziwa uczta... MNIAM :)

2014-02-20, 11:43 Jolanta Czyżyk