• 20 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu policjantów z Komendy Policji w Jeleśni.

2018-02-21, 12:05 Barbara Mocek
  • 14 lutego nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru lalek " Bajka" . Dzieci oglądały teatrzyk na podstawie bajki "Kot w butach".

2018-02-21, 12:00 Barbara Mocek
  • Zgodnie z tradycją Tłusty Czwartek obfitował w naszym przedszkolu w przepyszne wypieki. W ramach zajęć kulinarnych dzieci z uśmiechem robiły faworki, a potem zajadały się swoimi wypiekami. Jest to przysmak, który smakuje chyba każdemu. Wszystkie dzieci, nawet te niejadki, dołączyły do grona ulubieńców tego przysmaku.

2018-02-21, 11:27 Marta Jęśko
  • 19 lutego Przedszkole odwiedziła kolejny raz pani Kasia ze swym teatrzykiem z koszyka. Tym razem bajka pt. Wspólna chatka opowiadała o przyjaźni, o potrzebie pomagania innym, kiedy źle im się dzieje. Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolnym Biedronkom, słuchały uważnie, wpatrzone w postacie zwierzątek poruszających się na scenie.

2018-02-21, 08:31 Katarzyna Kiełpińska
  • Zima w pełni, mróz nieco szczypie w nosy, a w karmniku ptaki czekają na przysmaki. Grupa Biedronek podczas ostatnich zajęć poznawała ptaki, które przylatują zimą do karmnika oraz ich przysmaki, aby pomagać im przetrwać zimowe chłody. Przy tej okazji dzieci odwiedził także leśniczy- pan Orzłowski, tata Marianki. Przyniósł wypchane okazy zwierząt

2018-02-21, 08:25 Katarzyna Kiełpińska
  • W styczniu nasze Przedszkolaki wzięły udział w programie artystycznym przygotowanym na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.:)

2018-02-21, 07:26 P- LE
  • "Ogłaszamy Wam radośnie ... To dzień kota, święto kota- koci dzień, dzisiaj kotki bawią się..." Takie piosenki oraz wiele innych radosnych zabaw rozbrzmiewało w 5 - latkach z okazji Dnia Kota. Dzieci - nasze kotki - bawiły się wyśmienicie...

2018-02-21, 07:13 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • W styczniu i w lutym przystąpiliśmy do akcji pomocy zwierzętom przetrwania zimy. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i dzieciom za włączenie się w zbiórkę karmy dla kotków i piesków ze schroniska w Kiczarowie. Wasze dobre serduszka przyczyniły się do poprawy warunków życia zwierząt w trudnym zimowym okresie.

2018-02-21, 06:45 Monika Borecka
  • 13 lutego, na zaproszenie nauczycieli i dzieci z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego "Puchatek", grupa naszych 5-latków wybrała się na Bal Karnawałowy do Nowielina. W pięknej, kolorowej sali przedszkolaki wspólnie bawiły się i zajadły małe co nie co :) Pięciolatki mogły również pobawić się w sali doświadczania świata, co uczyniły

2018-02-21, 00:06 Monika Borecka
  • 6 lutego 2018 r. 6-latki z oddziału III spotkały się z informatykiem, panem Wojtkiem, tatusiem Igi. Poznały czym zajmuje się informatyk, co to jest komputer i do czego wykorzystywane są komputery. Dowiedziały się ile czasu mogą spędzać przy komputerze w ciągu dnia i jakie warunki bezpieczeństwa trzeba zachować. Dorota Kuźmińska