• W czerwcu dzieci z gr. "Puchatki", "Króliczki" i "Mądre Sówki" brały udział w Turnieju Tańca Towarzyskiego, który został zorganizowany przez Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego "START". Nasi wychowankowie wykazali się niezwykłymi umiejętnościami o czym świadczyły zdobyte medale i puchar dla Przedszkola.

2018-08-01, 20:09 Agnieszka Sitek
  • Niedaleko przedszkola jest nowa księgarnia. Wybraliśmy się tam, by pobuszować w książkach.

2018-07-30, 22:44 Dorota Rafinska
  • Minął kolejny rok szkolny, rok wspólnych zabaw, zajęć, podróży po porach roku, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 21 czerwca b.r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2017/2018 oraz pożegnania starszaków. W uroczystości, jak zawsze, licznie uczestniczyli rodzice. Uroczystość rozpoczęli nasi absolwenci.

2018-07-30, 13:11 Nauczycielki PP w Skorogoszczy
  • 24 maja b.r. w Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbył się XI Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „W słowie i w sercu- Ojczyzna’’ organizowany przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Publiczną Szkołę Podstawową im. M. Kopernika w Lewinie Brzeskim. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, zdobyły nagrody i wyróżnienia.

2018-07-30, 11:41 Nauczycielki PP w Skorogoszczy
  • Dnia 21czerwca w naszym przedszkolu odbyły się pokazy tańców. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały swoim rodzicom tańce oraz układy choreograficzne, których uczyły się pod okiem pana Emila od października. Bardzo dziękujemy panu Emilowi za radość, uśmiech, oraz pozytywną energię, którą przekazywał przedszkolakom.

2018-07-29, 10:42 Anna Pąchalska
  • "W jednym uścisku splećmy dłonie, niech wszystkie Panie przyjdą też i tak się wspólnie pożegnamy, przedszkola nadszedł kres" Najmilsi- nadszedł kres przedszkolnej przygody, która obfitowała w różne wydarzenia. Mamy w pamięci wasze pierwsze dni w przedszkolu, którym towarzyszyła niepewność, czasem strach a nawet łzy. Dzisiaj

2018-07-29, 10:34 Kinga Wilk
  • Miło nam Państwa poinformować, iż nasze Przedszkole jako jedyne w Tarnowie zdobyło nagrodę w V edycji projektu „Czysta Małopolska”. W czerwcu w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się konferencja podsumowująca V edycję projektu „Czysta Małopolska”. W obrębie V edycji projektu „Czysta Małopolska”