6 marca - Europejski Dzień Logopedy undefined
Dzień Logopedy

6 marca - Europejski Dzień Logopedy

Ćwiczenia oddechowe usprawniające narządy mowy prowadzone z ogółem przedszkolaków są zwykle dostatecznym zabiegiem wyrównawczym dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Stanowią równocześnie dobre przygotowanie do korekcji wad wymowy, a w niektórych, lżejszych przypadkach, wystarczają do ich likwidacji. W naszym przedszkolu ćwiczenia logopedyczne indywidualne prowadzi logopeda p. Urszula Gorzkiewicz i stażystka p. Alicja Dudek, która również prowadzi zajęcia grupowe dodatkowe (oprócz tych wplecionych na stałe w plan pracy nauczycieli oddziałów przedszkolnych). Ćwiczenia indywidualne i grupowe prowadzone są codziennie.

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy p. Uli i p. Ali składamy najlepsze życzenia!
06.03.2014
Selwana Szołek