• W dniach 14.04. - 24.04. br. w naszym Przedszkolu zorganizowano wystawę wielkanocnych gaików. Każda grupa wspólnie z nauczycielkami przygotowała swój własny gaik. Wierzbowe gałązki, gałązki forsycji oraz bukszpan przyozdobiono kolorowymi jajeczkami, papierowymi ptaszkami, kurczątkami, motylkami , pszczółkami i kwiatuszkami. Przedszkolakom

2014-05-07, 22:50 Ula Tyrała
  • Przedszkolaki z grupy „Kangurków” spędziły przedświąteczny czas bardzo aktywnie. Dzieci przygotowywały kartki świąteczne, ozdoby na wielkanocny gaik oraz malowały pisanki. Ponad to odwiedziły przedstawicieli środowiska lokalnego z życzeniami wielkanocnymi oraz uczestniczyły w wielkanocnym spotkaniu integracyjnym z „Tygryskami”. Dla „Kangurków”

2014-05-07, 22:48 Ula Tyrała
  • W dniach 14.04. – 15.04. br. „Kangurki” odwiedziły przedstawicieli środowiska lokalnego z życzeniami wielkanocnymi. Przedszkolaki pod opieką p. Elżbiety Kubackiej odwiedziły Szkołę Podstawową nr 153, Samorządowe Przedszkole nr 137, Klub Osiedlowy „Jordanówka”, Filię nr 9 Krowoderskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, Przychodnię

2014-05-07, 22:44 Ula Tyrała
  • Rybki w ramach realizacji programu Kubusiowi Przyjaciele Natury samodzielnie przygotowały pyszne i kolorowe szaszłyki owocowe. Smakowały wybornie :)

2014-05-07, 20:32 Przedszkole Integracyjne
  • 7 maja obie grupy przedszkolaków odwiedziły strażaków w Przeworsku. Z wielkim zaciekawieniem oglądały od środka remizę strażacką, wyposażenie wozu strażackiego i słuchały o pracy strażaka. Duży aplauz wzbudził zjazd strażaków po specjalnej rurze i oczywiście możliwość trzymania węża strażackiego. Ciekawość dzieci rozbudziły olbrzymie

2014-05-07, 19:14 Selwana Szołek
  • Z reguły w przedszkolach do zapoznania się z udzielaniem pierwszej pomocy wdrażani są nauczyciele oraz pracownicy obsługi, rzadziej dzieci. Dzieci działają instynktownie: są otwarte i bezpośrednie – nie wykazują blokady i nie odczuwają strachu. Z tego powodu należy już od najmłodszych lat instruować je, jak trzeba zachować się w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje

2014-05-07, 18:33 KRYSTYNA BIEL
  • W środę przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaków z Poznachowic odwiedziła Pani Wiosna. Tym razem przybyła w towarzystwie wielkanocnego kogutka. oraz koszykiem wielkanocnych niespodzianek. Zgodnie z tradycją przy wielkanocnym stole wszyscy złożyliśmy sobie świąteczne życzenia a na koniec oczywiście nie obeszło się bez obfitego Śmigusa-Dyngusa.

2014-05-07, 18:26 Małgorzata Jamróz
  • Dnia 07.05.2014 r. zawitali do naszego przedszkola niezwykli goście, a mianowicie strażacy z OSP w Dobrodzieniu. Wszystkie dzieci bardzo ucieszyły się z tego spotkania, z zaciekawieniem słuchały opowieści pana komendanta straży pożarnej o ciekawej, ale i bardzo niebezpiecznej pracy strażaków. Następnie wszyscy podziwialiśmy wóz strażacki i jego wyposażenie.

2014-05-07, 18:21 Kasia _
  • Żyrafa tym głównie żyje, Że w górę wyciąga szyję. A ja zazdroszczę żyrafie, Ja nie potrafię. ;-)

2014-05-07, 17:27 Izabela Stefanowska
  • Dzięki sprzyjającej pogodzie dzieci dużo czasu spędzają na dworze, ćwicząc swoją sprawność ruchową. Największym zainteresowaniem cieszy się trampolina.

2014-05-07, 17:11 Izabela Stefanowska
Wyświetl