• W dniu 5 listopada starszaki z Samorządowego Przedszkola w Izbicy oddział w Tarnogórze były w Krasnostawskim Domu Kultury na przedstawieniu "Zaczarowany Świat Braci Grimm". Bohaterowie przedstawienia przenieśli dzieci za sprawą czarów do baśniowego lasu, w którym stali się przewodnikami po tym niezwykłym, pełnym przygód świecie. Podczas

2012-11-05, 15:15 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszej kuchennej przygody naszych małych podopiecznych.

2012-11-05, 12:21 Kamil Jadacki
  • Fryzjer to osoba zajmująca się strzyżeniem włosów, ich pielęgnacją, układaniem, farbowaniem oraz myciem. O tym dowiedzieliśmy się od pani Anny Fijałkowskiej, która zechciała odwiedzić nas w przedszkolu i opowiedzieć o swojej pracy. Pokazała nam również narzędzia fryzjerskie i urządzenia, które niezbędne są w tym zawodzie, np. degażówki,

2012-11-04, 21:41 Małgorzata Kobza
  • W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych dzieci z gr. "Puchatków" i "Króliczków" wraz z paniami wybrały się na cmentarz, zapaliły znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza oddając hołd zmarłym.

2012-11-04, 20:39 Agnieszka Sitek
  • W dniu 30 października maluchy z grupy Smerfy zostały uroczyście przyjęte w poczet przedszkola. Zarówno dzieci jak i rodzice długo czekali na ten dzień i bardzo go przeżywali. Wszystkie maluszki były pięknie ubrane w niebieskie koszulki i białe spodenki lub spódniczki, a na głowach miały specjalne smerfne czapeczki. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały

2012-11-04, 18:54 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Dnia 31.10.2012r. w naszym przedszkolu odbył się kolejny kolorowy dzień, tym razem był to Dzień Zielony. We wrzesniu odbył sie dzień czerwony , zdjęcia mozna obejrzeć w galerii naszego przedszkola. Wszystkie kolorowe dni maja zachęcać nasze dzieci do zjadania owoców i warzyw. W dniu zielonym dzieci przyszły ubrane na zielono, na głowy miały przygotowane opaski.

2012-11-04, 13:29 Małgorzata Cichoń
  • 02. listopada 2012r hasłem przewodnim warsztatów plastycznych był "lampion z dyni". Dzieci własnoręcznie oczyszczały dynię, wycinały otwory formując świecznik. Zabawa była super!!!

2012-11-03, 17:16 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Maluszki bardzo lubią zajęcia plastyczne. Wykorzystując tworzywo przyrodnicze i kaszę gryczaną wykonały ładne borowiki. Poznały znaczenie nazwy mech leśny. Na zajęciu miały możliwość oglądania mchu pod lupą. Niektóre z nich już wiedzą co to jest lupa i do czego służy. Wykonały piękne prace. Brawo Maluchy! W piątce maluchy są na piątkę. Opracowała:

2012-11-03, 16:05 Monika Prządak
  • Tradycją naszego przedszkola jest uroczyste przyjęcie nowych kolegów do grona przedszkolaków. Zanim dzieci staną się jednak prawdziwymi przedszkolakami, prezentują swoje umiejętności artystyczne, następnie wykazują się wielką odwagą gdy zostaną dotknięte "wielkim zaczarowanym lizakiem". Dzieci otrzymują pierwszy w życiu dyplom i drobne upominki.

2012-11-03, 15:59 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • W październiku nauczycielki grupy III zorganizowały wycieczkę do pobliskiego lasu "Na Stadionie". Celem wspólnej wyprawy było odkrywanie piękna środowiska przyrodniczego , rozwijanie postawy badawczej , przebywanie i działanie w świecie przyrody , rozbudzanie poczucia przynależności do grupy rówieśniczej oraz wdrażanie do czynnego wypoczynku. Przed

2012-11-03, 13:36 Agnieszka Hajduk
Wyświetl