• 29 kwietnia odbył się Międzyprzedszkolny Turniej Warcabowy, którego organizatorem było Miejskie Przedszkole nr 7 w Żarach. Nasze przedszkole reprezentowali Natalia i Marcin z gr.Biedronek. Nasze sześciolatki pokonały wszystkie przedszkolaki z innych przedszkoli i zdobyli I miejsce, dyplomy i nagrody. Gratulujemy!

2014-05-06, 19:38 Jolanta Karska
  • Przedszkolaki wesołym śpiewem, piękną recytacją i głośną instrumentacją przedstawiły rodzicom zimową inscenizację. Było miło i przyjemnie, a dzieci otrzymały gromkie brawa.

2014-05-06, 19:27 Przedszkole Integracyjne
  • W poniedziałek, 5 maja, do przedszkola zawitali szczególni gości – zajechali z wielką pompą i hałasem – to strażacy ! Zaprosiliśmy ich do przedszkola pamiętając o święcie strażaka w dniu Floriana, czyli 4 maja. Dzieci od rana niecierpliwiły się , co chwilę pytały, kiedy już przyjadą? A czy będzie można wejść do środka? A ilu będzie strażaków?

2014-05-06, 19:23 Liliana Gąsiorowska
  • Spotkanie z Pania Bajką. Słuchamy z otwartymi buziami. Czaruje nas Pani Bajka. Postanowiliśmy, że zostanie naszym przyjacielem przedszkola.

2014-05-06, 19:19 Przedszkole Integracyjne
  • Wybraliśmy się na pocztę. Wycieczka była bardzo udana. Zwiedziliśmy pocztę i jej wszystkie zakamarki. Wysłaliśmy paczkę i dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy.

2014-05-06, 19:15 Przedszkole Integracyjne
  • Jesien w pełni. Czas na zapasy. W darach jesieni wiele jabłek. Więc my robimy mus jabłkowy – będzie świetny do szarlotki.

2014-05-06, 19:07 Przedszkole Integracyjne
  • Dzieci wykonały wymowne plakaty dla swoich bliskich. Mamy nadzieję, że prośby zostaną wysłuchane. Zapraszam do galerii zdjęć Wychowawczyni grupy Natalia Kaszyca

2014-05-06, 19:02 Natalia Kaszyca
  • Dziecięce kulinaria. Robimy kompocik. Śliweczki umyliśmy, potem pesteczki do suszenia (będą do prac plastycznych), i ładujemy do słoików.

2014-05-06, 19:01 Przedszkole Integracyjne
  • W grupie Krasnale odbyło się zajęcie otwarte z udziałem rodziców o tematyce andrzejkowej. „Czary mary, czary mary, hokus pokus, abrakadabra” – przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonywały zadania pod czujnym okiem Pani Moniki – „Czarownicy”. Świetnie się bawiąc opowiadały bajkę o Jasiu i Małgosi oraz pokazały swoje umiejętności

2014-05-06, 18:52 Przedszkole Integracyjne
  • Dzieci z oddziału przedszkolnego biorą udział w akcji "Nakrętka". Zgromadziły całkiem pokaźną ich liczbę. Nakrętki zostaną przekazane do Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia, a kwota z ich sprzedaży zasili budżet hospicjum. Najwięcej nakrętek zebrali Oliwia i Jakub Bondyra oraz Kamil Pytlowski. Dziękujemy w imieniu podopiecznych hospicjum. Zapraszam