• Dzieci z najmłodszej grupy żłobkowej w czasie pobytu w żłobku się nie nudzą. Zawsze znajdzie się coś ciekawego do zrobienia. To układanke poukładać, poleżęć, pobawić się z koleżanką lub kolegą a nawet potańczyć.

2012-04-26, 18:06 Żłobek Miejski w Sokółce
  • Dzieci w grupie Rumianki wykonały prace plastyczną pt "Pracowite mrówki".Dzieci same zpapieru wykonały mrówki które przykleiły nakartki. Wykonane prace zostały umieszczone w gablotce na której mogą rodzice podziwiać prace swoich pociech.

2012-04-26, 17:58 Żłobek Miejski w Sokółce
  • Dzieci z grupy Rumianki przygotowywały przepyszną sałatkę owocową. Najpierw umyły samodzielnie owoce. Potem pani pokroiła je a dzieci same wrzyciły je do miseczki oraz pomieszały.Sałatka wyszła przepyszna.

2012-04-26, 17:49 Żłobek Miejski w Sokółce
  • Dziś dzieci przeniosły się w niezwykły świat cyrkowy. Wszyscy mogli zobaczyć niezwykłe sztuczki żonglerskie, magiczne. Również chętne dzieci mogły dotknąć legwana, pieska oraz prześlicznego króliczka. Całą drogę po czarodziejskiej krainie dzieciom towarzyszył klown w którego wcielił się pan Mirosława Farfus oraz pani Svietłany Farfus. Dzieci

2012-04-26, 17:40 Żłobek Miejski w Sokółce
  • Etwinning stał się dla 4 latków nie tylko sposobem zdobywania wiedzy i poznawania życia europejskich rówieśników, ale także dobrą zabawą. Realizując nowy projekt w ramach Etwinning "Happy Easter Europe!" dzieci złożyły życzenia świąteczne swoim europejskim kolegom. Otrzymały życzenia od ponad 60 partnerów projektu. Dowiedziały

2012-04-25, 20:31 Małgorzata Jamroziak
  • SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY POMOGLI ZORGANIZOWAĆ WIELKANOCNY STÓŁ, PRZYCZYNILI SIĘ DO PODNIESIENIA ESTETYKI PRZEDSZKOLA, UDOSTĘPNILI SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY ORAZ AKTYWNIE WSPARLI AUKCJĘ WIELKANOCNĄ. SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSZKOLA W KOBYLNIKACH

2012-04-24, 20:13 Barbara Pietrzak
  • 19 kwietnia zostaliśmy zaproszeni na drzwi otwarte do Szkoły Podstawowej nr 7, na godz. 14.00. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do wzięcia udziału. Rodzice dzieci, które są odbierane z przedszkola po godzinie 14.00 proszeni są o odbiór pociech w Sz.P. nr 7 na ul. Plażowej.

2012-04-24, 19:23 Nauczycielki Przedszkola
  • 11 KWIETNIA 2012 ROKU INSCENIZACJĘ KUJAWSKIEGO ZWYCZAJU JEŻDŻENIA Z KOGUCIKIEM KOBYLNICKIE PRZEDSZKOLAKI ZAPREZENTOWAŁY EMERYTOM W TUTEJSZEJ ŚWIETLICY. OKAZAŁO SIĘ, ŻE KULTYWOWANIE TRADYCJI LUDOWYCH NIE GINIE W MYŚL ZASADY: "CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE..."

2012-04-24, 19:04 Barbara Pietrzak
  • ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA POPRZEDZIŁA AUKCJA WIELKANOCNA, NA KTÓREJ DZIECI WYSTAWIŁY WŁASNORĘCZNIE WYKONANE OZDOBY ŚWIĄTECZNE.

2012-04-24, 18:52 Barbara Pietrzak
Wyświetl