• Dnia 14.10.2019r. w Przedszkolu Miejskim w Resku , odbył się uroczysty poranek z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli wszyscy pracownicy przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców, Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, Inspektor ds. Oświaty i Ochrony Zdrowia Pani Mariola Słodkowska, którzy skierowali wiele ciepłych

2019-10-16, 08:10 Magdalena Tomecka
  • Biedronki z radością i ogromnym zaangażowaniem powitały jesień poprzez tańce, piosenki,zabawy, gry dydaktyczne oraz jesienną pracę plastyczną.

2019-10-16, 07:53 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • Krasnale wybrały się na spacer, szukać jesieni. W tym celu udały się na Rodzinne Ogrody Działkowe Kolejarz. Przedszkolaki podziwiały wielkie owoce pigwy, jabłoni, gruszy, śliwy i orzecha. Na ogrodach zobaczyły także jesienne warzywa, a nawet spotkały swoich małych przyjaciół - Krasnali. Dziękujemy mamie Wiktora za możliwość zwiedzania ogrodów.

2019-10-16, 07:50 Angelika Sambok
  • "Książka na start!" właśnie o w/w projekcie, skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym, opowiadała nam pięknie p. Teresa Muszyńska - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Ujeździe. Pani dyrektor zachęcała serdecznie najmłodszych wraz ze swoimi najbliższymi do wizyty w bibliotece, założenia katy czytelnika, a jednocześnie do odbioru jakże sympatycznego

2019-10-16, 00:23 Paulina Dębiec
  • Wycieczka do parku gr. "Motyle"

2019-10-15, 23:33 Mariola Rak
  • Propagując wśród najmłodszych zdrowe nawyki żywieniowe Smerfy z oddziału I uczyły się rozpoznawać i nazywać owoce posługując się prawdziwymi eksponatami, a także wykonały warzywa z masy solnej. Muminki z oddziału II przygotowały przepyszną sałatkę owocową, a Łasuchy z oddziału III owocowy koktajl.

2019-10-15, 22:26 Anna Wolak
  • W wycieczce do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku- Białej brały udział grupy starszaków ( Krasnale, Koniki Polne, Zające oraz Motyle). W trakcie żywej, multimedialnej prezentacji uczestnicy mogli podziwiać prawdziwe dekoracje, rekwizyty, a także poznać kolejne etapy produkcji filmowej, od scenariusza do gotowego filmu.

2019-10-15, 22:26 Monika Piechota
  • „Pyszna i zdrowa sałatka owocowa” Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak wie, jak ważne są dla nas owoce i warzywa – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale dlatego że – zawierają mnóstwo witamin, które wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci z grupy " Krasnoludków"

2019-10-15, 22:22 Anna Zemła
  • Dzieci z naszego przedszkola często spacerują alejkami Grottgera,zwłaszcza, że aura jesienna zachęca. Obserwują zmiany zachodzące w przyrodzie. Zbierają liście i kasztany, które później upiększają nasze kąciki przyrody.

2019-10-15, 22:09 Anna Pąchalska
Wyświetl