• We wtorek dzieci obejrzały przedstawienie w MDK Prażakówka pt."Doktor Dolittle".

2018-12-16, 17:12 Główny Moderator
  • W listopadzie rozstrzygnięty został konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę publiczną.

2018-12-16, 17:09 Główny Moderator
  • W grupie Biedronek odbyło się uroczyste spotkanie z rodzicami i pasowanie na przedszkolaka.

2018-12-16, 17:07 Główny Moderator
  • Nasze przedszkole odwiedziła Pani, która opowiadała w bardzo ciekawy sposób o życiu owadów.

2018-12-16, 17:04 Główny Moderator
  • Grudzień w naszym przedszkolu upływał nam w świątecznej atmosferze, we wszystkich grupach przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia. Przez cały miesiąc czekały na nas niespodzianki oraz zajęcia związane ze tradycjami świątecznymi. Dzieciaki z grupy II wraz z Panią Kasią wybrały się do SP nr 24 na świąteczne warsztaty plastyczne "Kolorowe bombki".

2018-12-16, 16:59 Agnieszka Filas - Telus
  • 5 grudnia na dzieciaki w przedszkolu czekała niespodzianka. Przyjechał do nas teatr z bajką, w której czynnie uczestniczyły nasze przedszkolaki. Wspólne z aktorkami dzieciaki brały udział w spektaklu i poszukiwały zagubionego skarbu. W ten dzień każdy przedszkolak dostał drobny upominek z okazji zbliżających się Mikołajek.

2018-12-16, 16:50 Agnieszka Filas - Telus
  • Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w grupie Smerfów odbyły się Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe. Każdy z przedszkolaków zaprosił gościa. Razem z mamusiami, tatusiami i babciami dzieci wykonały przepiękne ozdoby świąteczne, które zostały przekazane na konkurs i kiermasz bożonarodzeniowy. Pracy przy świętecznych dekoracjach

2018-12-16, 16:49 Anita Matejuczyk
  • W środę 12 grudnia dzieci z grupy Zerówki pojechały do Muzeum Narodowego w Poznaniu na warsztaty pt. „Legenda o św. Mikołaju”. Na początku zaproszono nas do pięknie oświetlonej i nastrojowej sali udekorowanej w choinki, lampki i piękne ozdoby świąteczne. Wszyscy byli oczarowani tą ciepłą i świąteczną atmosferę Dzieci z wielkim zainteresowaniem

2018-12-16, 16:20 Kadra Pedagogiczna
  • Kolejny koncert muzyczny 14 grudnia upłynął przedszkolakom w przedświątecznym nastroju. Tym razem artyści przybliżyli dzieciom świąteczne zwyczaje zza oceanu. Stany Zjednoczone to zlepek różnych kultur i tradycji, dlatego Święta Bożego Narodzenia obchodzi się tam na wiele bardzo różnych sposobów. Nie zabrakło też polskich akcentów.

2018-12-16, 16:17 Kadra Pedagogiczna
  • Maluszki z radością ale i skupieniem dekorowały świąteczne drzewko. Z pomocą Pań wspaniale poradziły sobie z niełatwą przecież sztuką wieszania choinkowych ozdób. Przy wtórze pastorałek i kolęd choinka została pięknie przystrojona. Opracowała: Lidia Łuczak

2018-12-16, 16:10 Lidia Łuczak
Wyświetl