7.06.2013- MRÓWKI ODWIEDZIŁY RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH W DREZDENKU undefined

7.06.2013- MRÓWKI ODWIEDZIŁY RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH W DREZDENKU

7 CZERWCA 2013 ROKU mieliśmy przyjemność przyglądać się zupełnie z bliska bardzo odpowiedzialnej pracy RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH. Ekipa ratowników przyjęła nas bardzo serdecznie i poświeciła sporo uwagi naszej grupie. Dzięki temu przedszkolaki odważyły się nie tylko przemaszerować przez karetkę, ale też co odważniejsze pozwoliły przypiąć się do noszy :). Początkowa nieśmiałość i obawa przed strzykawkami szybko przerodziła się w ciekawość i lawinę pytań. Po dogłębnym zwiedzeniu karetki, zapoznaniu się z jej szczegółową zawartością oraz posłuchaniu jej głośnego sygnału zostaliśmy zaproszeni do pomieszczeń ratowników, czyli miejsca w którym ratownicy czekają na wezwanie, gdzie mają ubrania na przebranie oraz podręczną apteczkę z lekami.
Spotkanie było naprawdę udane, a wrażenia dzieci na pewno zaniosły do domu:).
11.09.2013
Agnieszka Mądrawska