• Kochana Mamo, dziś święto Twoje. Przynoszę Ci w darze serduszko swoje. Niech ono Ci powie, jak Ciebie miłuję, za wszystkie troski - bardzo dziękuję. 24 maja 2013 roku "Maluchy" miały zaszczyt, gościć w przedszkolu swoje ukochane Mamy. Z ogromnym przejęciem deklamowały wiersze i śpiewały piosenki wyrażając w ten sposób swoją miłość. A gdy emocje

2013-06-03, 18:48 Dorota Kańkowska
  • 23 maja dzieci składały życzenia swoim rodzicom. Z tej okazji przedszkolaki pod czujnym okiem nauczycieli przygotowały specjalny, okolicznościowy występ. Na rodziców czekały również niespodzianki. Dzień Mamy i Taty to bardzo uroczysty dzień, każdego roku czekamy z niecierpliwością na to spotkanie. ,,Na rysunku mały domek"

2013-06-03, 18:45 Ewa Rucińska
  • Tajemnicze listy... Stara mapa... Szlak czerwonych wstążek... To wszystko oznacza skarb ukryty w lesie! Kto go tam ukrył? Krasnale? Chochliki? Nie wiemy ale ważne, że go znaleźliśmy :-) Zabawa była wspaniała, zadania oraz zagadki wzorowo rozwiązaliśmy i dotarliśmy do SKARBU!

2013-06-03, 17:47 Anna Peplińska
  • Dzisiaj w żłobku obchodziliśmy Dzień Dziecka:) Dzieci z grupy Fiołków i Rumianków bawiły się w jednej sali. Przy muzyce tańczyły z balonami oraz bawiły się wspólnie zabawkami. Niespodzianka były lody w gałkach oraz cukierki i gumy :) Maluchy miło spędziły ten dzień ze swoimi paniami.

2013-06-03, 17:17 Żłobek Miejski w Sokółce
  • Zajączek tej wiosny miał trudne zadanie, długo na niego czekaliśmy bo utknął gdzieś w śnieżenej zaspie. Śpiewaliśmy głośno by łatwiej mu było odnaleźć drogę do naszego przedszkola i udało się! Zjadł marchewkę i kapustę a nam zostawił pełne koszyki!

2013-06-03, 17:16 Anna Peplińska
  • Niestety, nie zawsze mamy szczęście do pogody. Tym razem lało, lało i lało i leje dalej....:( zamiast na wycieczkę do Sobótki, wszystkie grupy pojechały do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim na przepiękny film pt.: "Tajemnice Zielonego Królestwa". Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem

2013-06-03, 15:50 EMILIA PIKULICKA
  • W dniu 16 maja 2013 roku przyszedł długo oczekiwany i przygotowywany dzień radosnego świętowania. Uroczystość nadania imienia rozpoczęła się o godzinie 10:00, na samym początku Pani Dyrektor przedszkola powitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników przedszkola oraz dzieci. Po tym nastąpiła część artystyczna. Nasze przedszkolaki pochwaliły