8 MARCA ŚWIĘTO WSZYSTKICH KOBIET undefined

8 MARCA ŚWIĘTO WSZYSTKICH KOBIET

8 marca, to tradycyjne Święto Kobiet. Tego dnia dzieci z połączonych grup: "Biedronki", "Muchomorki" i "Smerfy", uświetniły swoim występem tak ważny dzień. Uroczystość odbyła się najpierw w naszym przedszkolu dla wszystkich dziewcząt i pań pracujących z nami, a następnie w sali konferencyjnej, na zaproszenie Wójta Gminy Rzewnie oraz Gminnego Centrum Kultury. Po krótkim wstępie i powitaniu obecnych kobiet, Pan Wójt złożył życzenia oraz wręczył każdej kobiecie kwiat. Następnie chłopcy z przedszkola zatańczyli Taniec Dżentelmenów. Wszyscy zgromadzeni na uroczystości mieli możliwość zobaczyć perypetie dwóch kobiet: pani z miasta oraz baby ze wsi, które razem podróżowały pociągiem. Kolejnym pokazem przedszkolaków był taniec pt: "Babuszki , staruszki". Nie zabrakło również okolicznościowych wierszy dla pań, a na koniec do układu tanecznego dziewcząt na scenie pojawiło się dwóch Sławomirów za utworem "Miłość, miłość w Zakopanem". Publiczność oklaskiwała naszych małych aktorów, z uśmiechem i łzami radości podziwiano przedszkolaków. Następnie przy kawie i słodkim poczęstunku wszystkie zgromadzone kobiety miło spędziły swój Dzień Kobiet.
Małgorzata Górka