"Ach co to był za bal" undefined

"Ach co to był za bal"

W poniedziałek 14 stycznia 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się "Bal karnawałowy" . Dzień ten był wyczekiwany prze wszystkie dzieci podobnie jak oczekiwanie na spotkanie ze Św. Mikołajem. Kolorowe dekoracje, serpentyny i baloniki towarzyszące dzieciom na kilka dni przed balem wprowadzały je w radosny czas oczekiwania. W tym dniu każdy przedszkolak z ogromnym przejęciem przekraczał próg przedszkola czekając na moment , w którym będą mogły założyć swoje wymarzone stroje balowe. Do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich Pan Sprężynka ze Studia Artystyczno- Edukacyjnego "Bąbel Ziombel z Siedlec. Były wróżki, królewny, policjanci , spaidermeny i wiele innych postaci z bajek. Dzieci z dumą prezentowały swoje stroje. Chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach oraz licznych konkursach, w których nagrodą były baloniki. Nad ich bezpieczeństwem czuwały myszki Minnie, czyli panie nauczycielki, które mile zaskoczyły swoim przebraniem wszystkie dzieci. Oprócz zabawy i tańca nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców oraz pamiątkowych zdjęć. Mimo zmęczenia na twarzach dzieci gościł uśmiech. Były to chwile, które dostarczyły dzieciom miłych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekają na następny bal, który dopiero za rok.
23.01.2019
Wiesława Wasilewska