Akcja

Akcja "WyRaźni na drodze"

Nasze przedszkole znalazło się w gronie uczestników akcji "WyRaźni na drodze", realizowanej we współpracy z Disney Junior i Fundacją Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Marsz Zebry.
W dniach 19-23 listopada 2018 r. przeprowadzone zostały zajęcia, których celem była edukacja dzieci w zakresie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. W ramach akcji dzieci uczyły się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak używać odblasków, aby być widocznym. Na zakończenie każde dziecko otrzymało odblask oraz książeczkę aktywności, a nasze prace plastyczne zostały wysłane na konkurs do organizatorów akcji.

Kochani Rodzice!!!
Zachęcamy, aby Wasze dzieci nosiły odblaski w widocznym miejscu przy plecaku lub okryciu wierzchnim.
Starajcie się zawsze być dobrym przykładem dla swojego dziecka. W ten sposób wyrobicie w nich prawidłowe nawyki i zachowania dotyczące widoczności i bezpiecznego poruszania się po drogach i chodnikach.
wpis edytowano 2019-01-11, 18:29